PL

Karty Sportowe

Nowa, lepsza oferta kart sportowych dla członków KIF!

Już od maja każdy fizjoterapeuta opłacający regularnie składki może skorzystać z nowej, lepszej oferty kart sportowych. To jedna z wielu korzyści wynikających z członkostwa w KIF.

Dzięki temu, że jest nas aż 77 tysięcy i tworzymy samorząd zawodu zaufania publicznego, możemy negocjować stawki korzystniejsze niż te rynkowe.

Co zmienia się w ofercie kart sportowych?

Przede wszystkim mamy teraz do wyboru oferty 2 firm: do znanej już Wam firmy Benefit Systems (MultiSport) dołączyła firma Medicover Sport.

Dodatkowo w ofercie MultiSport, dzięki skutecznym negocjacjom, udało się przedłużyć umowę na korzystniejszych warunkach.

Dowiedz się więcej o ofercie Multisport!

OFERTA MULTISPORT

OFERTA MULTILIFE

Dowiedz się więcej o ofercie Medicover!

OFERTA MEDICOVER

Pełna oferta dotycząca kart sportowych z cennikami obu firm dostępna jest w Portalu Fizjoterapeuty: https://logowanie.kif.info.pl/

  • Wejdź na stronę Portalu i zaloguj się.
  • Kliknij w zakładkę Karty Sportowe.
  • Wybierz odpowiednia dla siebie ofertę.

Pamiętaj, aby uregulować składki – niezaleganie z opłacaniem składek członkowskich KIF jest warunkiem koniecznym do skorzystania z preferencyjnej oferty kart sportowych.

Zawód fizjoterapeuty trwale kojarzy się z aktywnością sportową i dobrą kondycją. Jako profesjonaliści medyczni przywracamy lub poprawiamy sprawność pacjentów. Optymalna forma fizyczna pomaga nam w pracy.

Korzystajmy z oferty kart sportowych nie tylko dlatego, że to dobre dla nas samych i naszych pacjentów, ale także dlatego, że im więcej z nas na to się zdecyduje, tym większa szansa na negocjowanie lepszych stawek w przyszłości!

Zapraszamy do Portalu Fizjoterapeuty: https://logowanie.kif.info.pl/