Wiadomości z regionu

 • Spotkanie członków Krajowej Rady Fizjoterapeutów w Podkarpackim Urzędzie Marszałkowskim

  31 lipca 2018

  Na spotkaniu przedstawiono rolę i zadania Krajowej Izby Fizjoterapeutów oraz plan organizacji oddziałów wojewódzkich. Omówiono również program pilotażowy dotyczący nowych zasad finansowania i sprawozdawczości w fizjoterapii ambulatoryjnej w oparciu o ICF.

 • Spotkanie KIF w Sanoku

  8 marca 2018

  7 marca 2018 roku odbyło się spotkanie informacyjne Krajowej Izby Fizjoterapeutów w Sanoku. Spotkanie prowadziła dr Renata Skalska-Izdebska członek KRF z województwa podkarpackiego. Na spotkaniu przedstawiono dotychczasowe i planowane na 2018 rok działania KRF oraz KIF, zaprezentowano rolę Samorządu, poruszono temat rejestracji fizjoterapeutów, odpowiadano na pytania i wątpliwości obecnych fizjoterapeutów. Serdecznie dziękujemy Kolegom Fizjoterapeutom za przybycie i rozmowę.

 • Spotkanie informacyjne w Kolbuszowej

  23 stycznia 2018

  20 stycznia 2018  odbyło się spotkanie z fizjoterapeutami w Kolbuszowej. W spotkaniu uczestniczyli członkowie KRF z województwa podkarpackiego Barbara Cyran-Grzebyk i Arseniusz Burkiewicz . Na spotkaniu przedstawiono dotychczasowe i planowane na 2018 rok działania KRF oraz KIF, zaprezentowano w pigułce rolę Samorządu, poruszono temat rejestracji fizjoterapeutów , odpowiadano na pytania i wątpliwości obecnych fizjoterapeutów.

 • Spotkanie informacyjne w Rzeszowie

  9 października 2017

  Spotkani informacyjne w Rzeszowie - fotorelacja 5 października 2017 na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego odbyły się spotkania informacyjne dla fizjoterapeutów z przedstawicielami samorządu zawodowego. 
  Spotkania prowadził Prezes KRF Maciej Krawczyk przedstawił krótką prezentację dotyczącą działalności KIF oraz planów na 2018 rok. Na spotkaniu obecni byli także członkowie Krajowej Rady Fizjoterapeutów z województwa podkarpackiego oraz wiceprzewodniczący Sądu Dyscyplinarnego.

Czytaj więcej

Arseniusz Burkiewicz

Członek Krajowej Rady Fizjoterapeutów z województwa podkarpackiego

  arseniusz.burkiewicz@krf.kif.info.pl

Barbara Cyran-Grzebyk

Członek Krajowej Rady Fizjoterapeutów z województwa podkarpackiego

  barbara.cyrangrzebyk@krf.kif.info.pl

Renata Skalska-Izdebska

Członek Krajowej Rady Fizjoterapeutów z województwa podkarpackiego

  renata.skalskaizdebska@krf.kif.info.pl

Katarzyna Zajkiewicz

Członek Krajowej Rady Fizjoterapeutów z województwa podkarpackiego

  katarzyna.zajkiewicz@krf.kif.info.pl