Wiadomości z regionu

 • Relacja z Konferencji Krajowej Izby Fizjoterapeutów w Szczecinie

  25 kwietnia 2018

  24 kwietnia 2018 roku w Szczecinie miała miejsce licznie odwiedzona przez studentów fizjoterapii konferencja. Na spotkaniu rozmawiano m.in. o RODO, używaniu ICF na szkoleniach oraz o prowadzeniu dokumentacji elektronicznej.

 • Spotkanie członków Krajowej Izby Fizjoterapeutów (KIF) z pracownikami Wydziału Nauk o Zdrowiu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego

  13 kwietnia 2018

  Podczas spotkania poruszono tematykę związaną z dydaktyką studentów na studiach jednolitych magisterskich. Dyskutowano również na temat przyszłości zawodu fizjoterapeuty.

 • Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy w Dąbkach pod patronatem KIF

  10 kwietnia 2018

  Krajowa Izba Fizjoterapeutów objęła patronatem Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy w Dąbkach. Już V edycja Nadmorskiego Biegu Uzdrowiskowego w Dąbkach, odbędzie się w dniu 29 lipca 2018r. (niedziela).

 • Spotkanie informacyjne z fizjoterapeutami w Kołobrzegu

  25 czerwca 2017

  24 czerwca br. w sali konferencyjnej Społecznej Akademii Nauk w Kołobrzegu odbyło się spotkanie informacyjne dla fizjoterapeutów. Spotkanie poprowadzili Wiceprezesi Krajowej Rady Fizjoterapeutów Jacek Koszela i Tomasz Niewiadomski. W spotkaniu uczestniczył także członek KRF z woj. zachodniopomorskiego Grzegorz Zyzek. Gościem specjalnym była Helena Moryksiewicz Konsultant Województwa ds. Fizjoterapii.

 • Spotkanie informacyjne dla fizjoterapeutów w Szczecinie

  10 kwietnia 2017

  Dnia 08 kwietnia 2017 r. w Szczecinie miało miejsce spotkanie informacyjne dla fizjoterapeutów województwa zachodniopomorskiego. Odbyło się ono w sali wykładowej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego na terenie Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 przy ul. Unii Lubelskiej 1. Spotkanie prowadził Grzegorz Zyzek, członek KRF, a w merytorycznej i konstruktywnej dyskusji ze zgromadzonymi wspierali go, z ramienia KRF, Małgorzata Marjańska i Tomasz Maciążek oraz Katarzyna Skumiał, członek Sądu Dyscyplinarnego KIF.

Czytaj więcej

Jacek Koszela

Członek Krajowej Rady Fizjoterapeutów z województwa zachodniopomorskiego

  jacek.koszela@kif.info.pl

Tomasz Maciążek

Członek Krajowej Rady Fizjoterapeutów z województwa zachodniopomorskiego

  tomasz.maciazek@krf.kif.info.pl

Małgorzata Marjańska

Członek Krajowej Rady Fizjoterapeutów z województwa zachodniopomorskiego

  malgorzata.marjanska@krf.kif.info.pl

Grzegorz Zyzek

Członek Krajowej Rady Fizjoterapeutów z województwa zachodniopomorskiego

  grzegorz.zyzek@krf.kif.info.pl