Wiadomości z regionu

 • Spotkanie informacyjne dla fizjoterapeutów w Kaliszu

  14 marca 2018

  W dniu 13.03.2018 w Kaliskim Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ul. Częstochowskiej 25 w Kaliszu odbyło się spotkanie informacyjne dla fizjoterapeutów.Naszym gościem był prezes Krajowej Rady Fizjoterapeutów dr hab. n. med Maciej Krawczyk. Spotkanie współprowadzili członkowie Krajowej Rady Fizjoterapeutów z województwa wielkopolskiego - Marcel Stasierski i Miłosz Smoliński.

  W trakcie dwugodzinnego spotkania został przedstawiony aktualny stan rejestracji polskich fizjoterapeutów, dotychczasowe działania KRF związane z obowiązującym prawem oraz plany na najbliższą przyszłość. Duża część spotkania była poświęcona na dyskusję z uczestnikami na tematy najbardziej nurtujące  naszych kolegów, m.in.  kwestie kontraktów z NFZ, standardów kształcenia przed dyplomowego, specjalizacji, rejestracji podmiotów leczniczych, współpracy z innymi zawodami medycznymi oraz wiele innych.

  Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim przybyłym koleżankom i kolegom za poświęcony czas i merytoryczną dyskusję w trakcie spotkania.

 • Spotkanie informacyjne w Poznaniu – relacja

  3 czerwca 2017

  2 czerwca br. w sali konferencyjnej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu odbyło się spotkanie informacyjne dla wielkopolskich fizjoterapeutów. Spotkanie poprowadził Wiceprezes Krajowej Rady Fizjoterapeutów Aleksander Lizak. W spotkaniu uczestniczyli członkowie KRF z woj. wielkopolskiego  Monika Grygorowicz, Agnieszka Krawczyk-Wasielewska, Marcel Stasierski, a także Marzena Wiernicka Konsultant Województwa ds. Fizjoterapii.

Czytaj więcej

Monika Grygorowicz

Członek Krajowej Rady Fizjoterapeutów z województwa wielkopolskiego

  monika.grygorowicz@krf.kif.info.pl

Agnieszka Krawczyk-Wasielewska

Członek Krajowej Rady Fizjoterapeutów z województwa wielkopolskiego

  agnieszka.krawczykwasielewska@krf.kif.info.pl

Miłosz Smoliński

Członek Krajowej Rady Fizjoterapeutów z województwa wielkopolskiego

  milosz.smolinski@krf.kif.info.pl

Marcel Stasierski

Członek Krajowej Rady Fizjoterapeutów z województwa wielkopolskiego

  marcel.stasierski@krf.kif.info.pl