Zasady obejmowania honorowego patronatu przez Prezesa Krajowej Rady Fizjoterapeutów lub Krajową Radę Fizjoterapeutów

W celu otrzymania patronatu Prezesa Krajowej Rady Fizjoterapeutów lub Krajowej Rady Fizjoterapeutów, zgodnie z Uchwałą KRF nr 414 należy przesłać wypełniony wniosek na adres biuro@kif.info.pl

Wniosek zostanie zaopiniowany, a decyzja odnośnie objęcia wydarzenia honorowym patronatem zostanie podjęta w ciągu miesiąca.

O patronat Prezesa Krajowej Rady Fizjoterapeutów może ubiegać się każdy, kto organizuje wydarzenie związane jest z fizjoterapią o szczególnej randze dla środowiska medycznego. Prośbę o patronat należy przesłać co najmniej 90 dni przed planowanym terminem wydarzenia.

Złożenie wniosku nie jest równoznaczne z automatycznym przyznaniem patronatu. Ostateczną decyzję w sprawie patronatu podejmuje prezydium Krajowej Rady Fizjoterapeutów, a organizator wydarzenia otrzymuje pisemną odpowiedź, niezależnie od decyzji prezydium.

Przyznane patronaty Krajowej Izby Fizjoterapeutów

 • Sty 29

  PATRONAT Niestabilność przednia stawu kolanowego – diagnostyka, sposoby leczenia, rehabilitacja

  Krajowa Izba Fizjoterapeutów pragnie poinformować i zaprosić na objętą honorowym patronatem konferencję naukową Niestabilność przednia stawu kolanowego – diagnostyka, sposoby leczenia, rehabilitacja. Konferencja odbędzie się 29 stycznia 2020 roku w Klinice Nieborowice. Konferencja swoją tematyką będzie obejmowała następujące zagadnienia: rola więzadła krzyżowego przedniego w biomechanice stawu kolanowego; uszkodzenia towarzyszące i przyczyny niepowodzeń w leczeniu niestabilności […]

 • Lut 15

  PATRONATV Karnawałowy Bal Fizjoterapeuty

  Krajowa Izba Fizjoterapeutów pragnie poinformować i zaprosić na V Karnawałowy Bal Fizjoterapeuty, który odbędzie się w dniu 15 lutego 2020 r. na Barce Batory przy Bulwarze Czerwieńskim w Krakowie. Więcej informacji na stronie: facebook.com/events

 • Lut 28

  PATRONAT III Konferencja CRANIA „Konsensus w diagnostyce i fizjoterapii stawów skroniowo-żuchwowych”

  Krajowa Izba Fizjoterapeutów ma zaszczyt poinformować o objęciu honorowym patronatem III Konferencji CRANIA „Konsensus w diagnostyce i fizjoterapii stawów skroniowo-żuchwowych”. Konferencja odbędzie się w Krynicy Zdroju w Hotelu Krynica w dniach 28-29 lutego 2020 roku.

 • Kwi 16

  PATRONAT 28. edycja International Medical Students’ Conference – III Sesja Fizjoterapii

  Krajowa Izba Fizjoterapeutów pragnie poinformować i zaprosić na objętą honorowym patronatem III Sesję Fizjoterapii odbywającą się podczas 28. edycji International Medical Students’ Conference, która odbędzie się w dniach 16.04-18.04.2020 roku w Krakowie. Trzecia Sesja Fizjoterapii, podczas 28. edycji IMSC kierowana jest nie tylko do studentów medycyny, farmacji oraz nauk o zdrowiu, ale również do studentów […]

 • Maj 29

  Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo

  Krajowa Izba Fizjoterapeutów ma zaszczyt poinformować o objęciu patronatem merytorycznym 3. edycji Targów Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo które odbędą się 29-30 maja 2020 roku w Centrum Targowo–Konferencyjne Expo Silesia w Sosnowcu. Organizatorem targów jest Centrum Targowo–Konferencyjne Expo Silesia w Sosnowcu.

 • Maj 29

  PATRONAT VI Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Wielkopolski Dzień Fizjoterapii”

  Krajowa Izba Fizjoterapeutów pragnie poinformować o objęciu honorowym patronatem VI Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Wielkopolski Dzień Fizjoterapii”, która odbędzie się 29 maja 2020 r. w Poznaniu.

 • Cze 4

  PATRONAT XI Międzynarodowe Dni Fizjoterapii „Od Juniora do Seniora – Fizjoterapia łączy pokolenia”

  Krajowa Izba Fizjoterapeutów pragnie zaprosić na objęte honorowym patronatem XI Międzynarodowe Dni Fizjoterapii „Od Juniora do Seniora – Fizjoterapia łączy pokolenia”, które odbędą się w dniach 4-6 czerwca 2020 r. we Wrocławiu.

Zobacz kolejne...