Zasady obejmowania honorowego patronatu przez Prezesa Krajowej Rady Fizjoterapeutów

Aby otrzymać patronat Prezesa Krajowej Rady Fizjoterapeutów, należy przesłać wypełniony wniosek na adres biuro@kif.info.pl

Wniosek zostanie zaopiniowany i w ciągu miesiąca zostanie podjęta decyzja odnośnie objęcia honorowego patronatu.

O patronat Prezesa Krajowej Rady Fizjoterapeutów może ubiegać się każdy, kto organizuje wydarzenie o szczególnej randze dla środowiska medycznego i które związane jest z fizjoterapią. Prośbę o patronat należy przesłać co najmniej 90 dni przed planowanym terminem wydarzenia.

Złożenie wniosku nie jest równoznaczne z automatycznym przyznaniem patronatu. Ostateczną decyzję w sprawie patronatu podejmuje prezydium Krajowej Rady Fizjoterapeutów, a organizator wydarzenia otrzymuje pisemną odpowiedź, niezależnie od decyzji prezydium.

Przyznane patronaty Krajowej Izby Fizjoterapeutów

 • Mar 28

  PATRONAT XXV Konferencja Międzynarodowego Dnia Inwalidy w Zgorzelcu

  Krajowa Izba Fizjoterapeutów serdecznie zaprasza na objętą honorowym patronatem XXV Konferencję Międzynarodowego Dnia Inwalidy która odbędzie się 28 marca 2019 roku w Zgorzelcu. 

 • Mar 28

  PATRONAT 23 Sympozjum Sekcji Rehabilitacji Kardiologicznej i Fizjologii Wysiłku PTK

  Krajowa Izba Fizjoterapeutów, serdecznie zaprasza na 23 Sympozjum Sekcji Rehabilitacji Kardiologicznej i Fizjologii Wysiłku Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, które odbędzie się w dniach 28-30 marca 2019 roku w Wiśle-Ustroniu.

 • Kwi 6

  PATRONAT Szkolenie „Najnowsze spojrzenie na problem spastyczności wśród dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym”

  Krajowa Izba Fizjoterapeutów objęła honorowym patronatem szkolenie „Najnowsze spojrzenie na problem spastyczności wśród dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym” które odbędzie się 6 kwietnia 2019 roku oraz 8 kwietnia 2019 roku w Warszawie.

 • Kwi 6

  PATRONAT II Konferencja naukowo–szkoleniowa Polskiego Stowarzyszenia Ortopedycznej Terapii Manualnej (PSOTM)

  Krajowa Izba Fizjoterapeutów serdecznie zaprasza na II Konferencję naukowo–szkoleniową Polskiego Stowarzyszenia Ortopedycznej Terapii Manualnej (PSOTM). Konferencja odbędzie się w dniach  6-7 kwietnia 2019 roku w Toruniu (ul. Łokietka 3, Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży) Tematem konferencji będzie „Fizjoterapia ortopedyczna z punktu widzenia lekarza i fizjoterapeuty/terapeuty manualnego” Więcej informacji na stronie:  www.konferencjapsotm.pl 

 • Kwi 7

  PATRONAT „Nowe podejście do terapii deformacji stopy”

  Krajowa Izba Fizjoterapeutów objęła honorowym patronatem szkolenie „Nowe podejście do terapii deformacji stopy” które odbędzie się 7 kwietnia 2019 roku oraz 9 kwietnia 2019 roku w Warszawie. REJESTRACJA na szkolenie oraz więcej informacji na stronie:  dzielnymis.pl

 • Kwi 12

  PATRONAT XIII Wiosna z Fizjoterapią – Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa

  Krajowa Izba Fizjoterapeutów serdecznie zaprasza na konferencję organizowaną przez Studenckie Koło Naukowe Fizjoterapii przy wsparciu Zakładu Rehabilitacji OF II WL WUM pod nazwą XIII Wiosna z Fizjoterapią – Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa. Tematami wiodącymi podczas tegorocznej konferencji będzie „Fizjoterapia w geriatrii – profilaktyka i leczenie” oraz „Aktualne kierunki rozwoju fizjoterapii i rehabilitacji”. Organizatorzy przewidują również […]

 • Kwi 12

  PATRONAT II Edycja Targów Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo

  W ramach Targów zaprezentują się firmy demonstrujące sprzęt i urządzenia przeznaczone między innymi do rehabilitacji neurologicznej, ortopedycznej, jak również sportowej i funkcjonalnej.

 • Kwi 12

  PATRONAT XV Olsztyńskie Dni Fizjoterapii „Fizjoterapia w ortopedii i sporcie”

  Od wielu lat Olsztyńskie Dni Fizjoterapii są platformą wymiany poglądów i doświadczeń osób tworzących zespół rehabilitacyjny. Konferencja ma zasięg ogólnopolski, podejmuje istotną naukowo i społecznie problematykę. Tematem tegorocznej konferencji jest „Fizjoterapia w ortopedii i sporcie”

 • Kwi 13

  PATRONAT V Ogólnopolska Konferencja Naukowa Innowacyjna Fizjoterapia

  V Ogólnopolska Konferencja Naukowa Innowacyjna Fizjoterapia to kolejna odsłona cieszącej się uznaniem inicjatywy skierowanej do pracowników naukowych, doktorantów, studentów, praktyków oraz innych osób bezpośrednio związanych z fizjoterapią, bądź też zainteresowanych poruszaną podczas wydarzenia tematyką.

 • Maj 28

  PATRONAT V Wielkopolski Dzień Fizjoterapii. Rehabilitacja w Pediatrii

  V Wielkopolski Dzień Fizjoterapii odbędzie się 28 maja 2019 roku w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

 • Cze 1

  PATRONAT 4th International MEDical Interdisciplinary Congress Imedic 2019

  Krajowa Izba Fizjoterapeutów serdecznie zaprasza na 4th International MEDical Interdisciplinary Congress Imedic 2019. Kongres odbędzie się w Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy w dniu 1 czerwca 2019 roku. „iMEDIC 2019” to interdyscyplinarna konferencja międzynarodowa, której celem jest możliwość nawiązania współpracy pomiędzy młodymi naukowcami z Polski i zagranicy oraz możliwość prezentacji swego dorobku naukowego. Tematy prezentowanych prac będą obejmować nauki […]

 • Cze 7

  PATRONAT VII Festiwal Fizjoterapii w Opolu

  VII Opolski Festiwal Fizjoterapii w Opolu podczas którego odbędzie się sesja naukowa pt. „Diagnostyka i terapia obręczy biodrowej”

 • Sie 18

  PATRONAT XX Toyota Półmaraton Wałbrzych

  Krajowa Izba Fizjoterapeutów serdecznie zaprasza na objęty honorowym patronatem XX Półmaraton Wałbrzyski który odbędzie się 18 sierpnia 2019 roku w Wałbrzychu. Podczas biegu odbędą się również VIII Mistrzostwa Polski Pracowników Służby Zdrowia w półmaratonie.   Półmaraton Wałbrzyski od lat znajduje się w czołówce polskich półmaratonów, przez wzgląd na świetną organizację, stały rozwój, zróżnicowanie trasy biegowej […]

Zobacz kolejne...