PL

Ogłoszenie o pracę dla polonisty

Data publikacji: 02.02.2024

Krajowa Izba Fizjoterapeutów poszukuje Polonisty do współpracy w zakresie organizacji egzaminów z języka polskiego.

Stanowisko: Polonista – członek Komisji egzaminacyjnej znajomości języka polskiego

Umowa: Umowa zlecenie

Lokalizacja: Siedziba Krajowej Izby Fizjoterapeutów, Al. Jerozolimskie 93, 02-001 Warszawa, Nowogrodzka Square

Zakres obowiązków:

  • Uczestnictwo w egzaminach: Aktywny udział w przeprowadzaniu egzaminów z języka polskiego dla kandydatów spoza Unii Europejskiej, którzy w ramach procedury wnioskowania o prawo wykonywania zawodu zobligowani są do przystąpienia do egzaminu z języka polskiego.
  • Ocenianie umiejętności językowych: Ocena umiejętności językowych kandydatów w zakresie czytania, pisanie, mówienia i rozumienia ze szczególnym uwzględnieniem terminologii medycznej wykorzystywanej w zawodzie fizjoterapeuty
  • Przygotowanie materiałów: Tworzenie i przygotowywanie materiałów egzaminacyjnych zgodnie z ustalonymi standardami Krajowej Izby Fizjoterapeutów.
  • Współpraca z zespołem: Efektywna współpraca z innymi członkami komisji egzaminacyjnej
  • Raportowanie: Sporządzanie raportów dotyczących przeprowadzonych egzaminów i przedstawianie wniosków mających na celu doskonalenie procesu egzaminacyjnego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (minimum licencjat) z zakresu filologii polskiej.
  • Doświadczenie w pracy z osobami uczącymi się języka polskiego jako obcego.
  • Doskonała znajomość polskiego języka pisanego i mówionego.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz elastyczność w dostosowywaniu się do terminów egzaminów.

Oferta:

  • Interesująca praca przy organizacji egzaminów na rzecz osób ubiegających się o uznanie kwalifikacji zawodowych.
  • Umowa zlecenie gwarantująca elastyczność czasu pracy.
  • Możliwość rozwijania się zawodowo i zdobywania doświadczenia w obszarze egzaminów z języka polskiego.

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres email: [email protected] do dnia 23.02.2024 r. W temacie wiadomości prosimy wpisać: “Aplikacja – Polonista”.