Kariera bez barier. Niepełnosprawni na rynku pracy – szanse i wyzwania

W dniach 27-28 listopada 2023 roku odbyła się dwudniowa konferencja pod nazwą „Kariera bez barier. Niepełnosprawni na rynku pracy – szanse i wyzwania”. Wydarzenie to, objęte honorowym patronatem Krajowej Izby Fizjoterapeutów, zorganizowała Akademia Górnośląska im. Wojciecha Korfantego w Katowicach. Konferencja nie ograniczała się tylko do wykładów, ale obejmowała również debaty oraz strefę pracodawcy, wszystko poświęcone problematyce osób z niepełnosprawnościami na rynku pracy i promowaniu aktywizacji zawodowej. Podczas konferencji odbyły się również prelekcje z udziałem ekspertów, a także warsztaty, które obejmowały praktyczne wskazówki dotyczące tworzenia interesującego CV oraz zasady skutecznego zaprezentowania się podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Krajową Izbę Fizjoterapeutów na konferencji reprezentowała Karolina Kucharczyk, koordynator wojewódzki KRF.

NFZ Informacja o ogłoszeniu o postępowaniu w sprawie zawarcia umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej – wielkopolskie

Wielkopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia ogłasza informację o ogłoszonym postępowaniu o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej.

Poniżej prezentujemy szczegółowe informacje o ogłoszonym postępowaniu.

Informacja o ogłoszeniu postępowań_nadzór telemetryczny
Informacja o ogłoszeniu postępowania_badania zgodności tkankowej