• 17 maja 2019
  • 09:00
  • Akademia Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego, Aula im. Zygmunta Gilewicza, ul. Marymoncka 34 Warszawa

Krajowa Izba Fizjoterapeutów pragnie zaprosić do wzięcia udziału w VIII edycji Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Myśl Rehabilitacyjna Profesora Andrzeja Seyfrieda” pt. Bark – następstwo ewolucji organizowanej przez Wydział Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego  w dniach 17-18 maja 2019 roku Warszawie. 

 

Podczas dwudniowej konferencji organizator przewidział sesje: naukowe prezentacyjne, referatowe, plakatowe oraz warsztaty i forum dyskusyjne.

Sesje tematyczne dotyczyć będą metod diagnostycznych i fizjoterapii barku w różnych zespołach i patologiach, najnowszych metod leczenia urazów barku, fizjoterapii w schorzeniach różnych struktur i układów zaburzających funkcje barku, aspektów psychologicznych pracy z osobami z problemami z barkiem. Warsztaty będą ukierunkowane na problematykę diagnostyki barku w badaniu ortopedycznym i fizjoterapeutycznym, pracę z barkiem neurologicznym, Odniesienia do barku sportowca oraz interpretacje obrazu USG w diagnostyce barku patologicznego.

Profesor Andrzej Seyfried był jednym z najwybitniejszych polskich specjalistów w dziedzinie rehabilitacji, współtwórcą Polskiej Szkoły Rehabilitacji, wykładowcą licznych uczelni krajowych i zagranicznych, ekspertem ds. rehabilitacji i szefem misji międzynarodowej WHO.

 

REJESTRACJA na konferencję, PROGRAM oraz więcej informacji na stronie www.awf.edu.pl