Województwo Dolnośląskie

Piotr Harasymowicz - Koordynator Wojewódzki KRF
piotr.harasymowicz@krf.kif.info.pl
Sławomir Chomiak
slawomir.chomiak@krf.kif.info.pl
Mariusz Machniak
mariusz.machniak@krf.kif.info.pl
Roman Olejniczak
roman.olejniczak@krf.kif.info.pl

Województwo Kujawsko-Pomorskie

Anna Pyszora - Koordynator Wojewódzki KRF
anna.pyszora@krf.kif.info.pl
Mateusz Łakomski
mateusz.lakomski@krf.kif.info.pl
Marta Podhorecka
marta.podhorecka@krf.kif.info.pl
Sebastian Szyper
sebastian.szyper@krf.kif.info.pl

Województwo Lubelskie

Jarosław Napiórkowski - Koordynator Wojewódzki KRF
jaroslaw.napiorkowski@krf.kif.info.pl
Anna Krawczyńska
anna.krawczynska@krf.kif.info.pl
Dariusz Potrzyszcz
dariusz.potrzyszcz@krf.kif.info.pl
Tomasz Krasowski
tomasz.krasowski@krf.kif.info.pl

Województwo Lubuskie

Wojciech Górecki - Koordynator Wojewódzki KRF
wojciech.gorecki@krf.kif.info.pl
Jolanta Darowska-Olszewska
jolanta.darowskaolszewska@krf.kif.info.pl
Krzysztof Mirecki
krzysztof.mirecki@krf.kif.info.pl
Natalia Rogaczewska
natalia.rogaczewska@krf.kif.info.pl

Województwo Łódzkie

Agata Wróblewska - Koordynator Wojewódzki KRF
agata.wroblewska@krf.kif.info.pl
Łukasz Dobrakowski
lukasz.dobrakowski@kif.info.pl
Elżbieta Juszczak
elzbieta.juszczak@krf.kif.info.pl
Marek Kiljański
marek.kiljanski@krf.kif.info.pl

Województwo Małopolskie

Filip Windak - Koordynator Wojewódzki KRF
filip.windak@krf.kif.info.pl
Paweł Adamkiewicz
pawel.adamkiewicz@krf.kif.info.pl
Marcin Błaszcz
marcin.blaszcz@krf.kif.info.pl
Aleksander Lizak
Rezygnacja z członkostwa w KRF od dnia 14.05.2018 r.

Województwo Mazowieckie

Tomasz Niewiadomski - Koordynator Wojewódzki KRF
tomasz.niewiadomski@kif.info.pl
Dorota Szymańska
dorota.szymanska@krf.kif.info.pl
Ernest Wiśniewski
ernest.wisniewski@kif.info.pl
Zbigniew Wroński
zbigniew.wronski@kif.info.pl

Województwo Opolskie

Dariusz Banik - Koordynator Wojewódzki KRF
dariusz.banik@krf.kif.info.pl
Grzegorz Biliński
grzegorz.bilinski@krf.kif.info.pl
Tomasz Halski
tomasz.halski@krf.kif.info.pl
Jan Szczegielniak
jan.szczegielniak@krf.kif.info.pl

Województwo Podkarpackie

Katarzyna Zajkiewicz - Koordynator Wojewódzki KRF
katarzyna.zajkiewicz@krf.kif.info.pl
Arseniusz Burkiewicz
arseniusz.burkiewicz@krf.kif.info.pl
Barbara Cyran-Grzebyk
barbara.cyrangrzebyk@krf.kif.info.pl
Dariusz Dziadzio
Zawieszony mandat członka KRF do 23.11.2018
Renata Skalska-Izdebska
renata.skalskaizdebska@krf.kif.info.pl

Województwo Podlaskie

Ewa Rakowicz - Koordynator Wojewódzki KRF
ewa.rakowicz@krf.kif.info.pl
Piotr Anchimiuk
piotr.anchimiuk@krf.kif.info.pl
Marek Sewastianik
marek.sewastianik@krf.kif.info.pl
Krzysztof Szarejko
krzysztof.szarejko@krf.kif.info.pl

Województwo Pomorskie

Katarzyna Gierat-Haponiuk - Koordynator Wojewódzki KRF
katarzyna.haponiuk@krf.kif.info.pl
Tomasz Borowski
tomasz.borowski@kif.info.pl
Jakub Pawłowski
jakub.pawlowski@krf.kif.info.pl
Dalia Woźnica
dalia.woznica@krf.kif.info.pl

Województwo Śląskie

Piotr Szczepański - Koordynator Wojewódzki KRF
piotr.szczepanski@krf.kif.info.pl
Małgorzata Domagalska-Szopa
malgorzata.domagalskaszopa@krf.kif.info.pl
Andrzej Myśliwiec
andrzej.mysliwiec@krf.kif.info.pl
Jakub Taradaj
jakub.taradaj@krf.kif.info.pl

Województwo Świętokrzyskie

Marek Arabski - Koordynator Wojewódzki KRF
marek.arabski@krf.kif.info.pl
Marek Rajkiewicz
marek.rajkiewicz@krf.kif.info.pl
Rafał Sowiński vel Sawa
rafal.sowinskivelsawa@krf.kif.info.pl
Robert Włodarczyk
robert.wlodarczyk@krf.kif.info.pl

Województwo Warmińsko-Mazurskie

Jacek Zieliński - Koordynator Wojewódzki KRF
jacek.zielinski@krf.kif.info.pl
Dariusz Czaprowski
dariusz.czaprowski@krf.kif.info.pl
Janusz Kossowski
janusz.kossowski@krf.kif.info.pl
Dominik Sitarski
dominik.sitarski@krf.kif.info.pl

Województwo Wielkopolskie

Miłosz Smoliński - Koordynator Wojewódzki KRF
milosz.smolinski@krf.kif.info.pl
Monika Grygorowicz
monika.grygorowicz@krf.kif.info.pl
Agnieszka Krawczyk-Wasielewska
agnieszka.krawczykwasielewska@krf.kif.info.pl
Marcel Stasierski
marcel.stasierski@krf.kif.info.pl

Województwo Zachodniopomorskie

Grzegorz Zyzek - Koordynator Wojewódzki KRF
grzegorz.zyzek@krf.kif.info.pl
Jacek Koszela
jacek.koszela@kif.info.pl
Tomasz Maciążek
tomasz.maciazek@krf.kif.info.pl
Małgorzata Marjańska
malgorzata.marjanska@krf.kif.info.pl