PL

Ruszyły zapisy na szkolenia stacjonarne w ramach projektu edukacyjnego FIZJO-LEARNING!

Krajowa Izba Fizjoterapeutów realizuje projekt nr POWR.07.01.00-00-0005/22 FIZJO-LEARNING – większe kompetencje fizjoterapeutów w pracy z pacjentem chorującym na choroby zakaźne, w tym COVID-19 współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.  

W ramach projektu powstała platforma e-learningowa FIZJA (https://fizja.pl/), na której dostępne są szkolenia online, a teraz ruszyły także zapisy na szkolenia stacjonarne! Pierwsze szkolenia (termin, miejsce i temat poniżej) odbędą się jeszcze w tym roku, zachęcamy do zapisów!  

19-21.12.2022 – Rzeszów – “Badanie i strategie leczenia dolegliwości bólowych kręgosłupa lędźwiowego”. 

19-21.12.2022 – Kraków – “Badanie i strategie leczenia dolegliwości bólowych kręgosłupa szyjnego”. 

Harmonogram szkoleń stacjonarnych obejmuje obecnie terminy do końca marca 2023 roku, ale będzie aktualizowany i uzupełniany o kolejne terminy, aż do końca przyszłego roku. 

Przypominamy, że projekt szkoleniowy przeznaczony jest dla wszystkich fizjoterapeutów, bez względu na formę wykonywania zawodu i miejsce zatrudnienia. Oznacza to, że w szkoleniach mogą wziąć udział fizjoterapeuci pracujący zarówno w publicznym jak i prywatnym sektorze (osoby zatrudnione lub współpracujące z podmiotem leczniczym lub placówką typu DPS, fundacja, oraz osoby wykonujące działalność leczniczą na zasadzie praktyki zawodowej). Dzięki dofinansowaniu ze środków UE wszystkie szkolenia przygotowane w ramach platformy FIZJA są dostępne za darmo. Więcej o platformie FIZJA przeczytasz tutaj: https://kif.info.pl/wystartowala-najwieksza-w-polsce-bezplatna-platforma-edukacyjna-dla-fizjoterapeutow/ 

Jak zapisać się na szkolenie? 

Zaloguj się do platformy FIZJA (https://fizja.pl/), a następnie dokonaj rejestracji i załącz wymagane dokumenty. Postępuj zgodnie ze wskazówkami. Po pomyślnej rejestracji otrzymasz indywidualny dostęp do platformy edukacyjnej FIZJA. Twój dostęp będzie aktywny przez 16 tygodni i w tym czasie możesz brać udział w dostępnych szkoleniach online i zrealizować szkolenia stacjonarne. W pierwszej kolejności należy przejść przez obowiązkowe szkolenie online COVID-19, a następnie możesz wybierać inne, interesujące szkolenia spośród zamieszczonej oferty – online i stacjonarne.  

Na platformie FIZJA znajdziesz aktualizowany na bieżąco harmonogram szkoleń stacjonarnych (obecnie do końca marca 2023 roku), które będą odbywały się w całej Polsce, do końca 2023 roku. Masz możliwość udziału w aż 5 szkoleniach stacjonarnych! Pamiętaj tylko, że możesz je zrealizować w ciągu 16 tygodni Twojego dostępu do platformy. Do każdego szkolenia otrzymasz dodatkowo skrypt, a po jego ukończeniu – certyfikat. Dzięki dofinansowaniu ze środków UE w czasie szkoleń zapewniamy wyżywienie, a jeśli szkolenie, na które się zapiszesz odbywa się w innym mieście niż Twoje miejsce zamieszkania, zapewniamy również zakwaterowanie w hotelu.

Poniżej znajdziesz pełną listę tematów szkoleń stacjonarnych oraz infografikę, przedstawiającą krok po kroku proces rejestracji. 

Infografika oraz lista tematów szkoleń stacjonarnych

Zaloguj się już dziś i korzystaj ze szkoleń bez żadnych opłat! https://fizja.pl/ 

Więcej o projekcie: https://kif.info.pl/ue-fizjo-learning/