PL

Bonusy na FIZJI! “Nadprogramowe” szkolenia stacjonarne, planowane nowe kursy online, książka z wytycznymi dla każdego uczestnika

Bonusy na FIZJI! “Nadprogramowe” szkolenia stacjonarne, planowane nowe kursy online, książka z wytycznymi dla każdego uczestnika

Z uwagi na ogromne zainteresowanie szkoleniami stacjonarnymi w ramach projektu FIZJO-LEARNING na platformie FIZJA, uruchamiamy 3 dodatkowe kursy, na które zapisy ruszą 14 listopada o godz. 21.00.

Udało nam się zaplanować 2 “nadprogramowe” szkolenia z ortopedii i 1 z infodemii. Niezarejestrowanym na platformie przypominamy, że każdy uczestnik szkoleń (stacjonarnych i online) otrzymuje pocztą książkę z uaktualnionymi wytycznymi do prowadzenia dokumentacji medycznej. Zachęcamy do rejestracji, niebawem udostępniane będą nowe kursy online.

Każdy kurs = oddzielny certyfikat. Tylko do końca 2023 roku! 

Najbliższy termin “bonusowego” szkolenia stacjonarnego to 20-21 listopada. W Starogardzie Gdańskim odbędzie się szkolenie z ortopedii “Kompleks barkowy – badanie i strategie leczenia.

Następnie 2-3 grudnia w Warszawie planowane jest szkolenie z infodemii “Fizjoterapeuta – edukator w infodemii”, a 4-5 grudnia w Bydgoszczy kurs z ortopedii “Staw biodrowy – badanie i strategie leczenia”.

Przed fizjoterapeutami są zapisy 13 listopada na 15 szkoleń stacjonarnych oraz wspomniane 14 listopada na 3 szkolenia stacjonarne.

Uwaga, nie ma limitu na miejsca na szkolenia online – w puli obecnie jest 81 szkoleń, zwiększy się ona o 61 nowych.

Szkolić można się w dowolnym miejscu, o dowolnej porze – materiały dostępne są 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Zachęcamy do jak najszybszej rejestracji i korzystania z zasobów platformy FIZJA. Zwłaszcza, że certyfikaty można uzyskać tylko do końca roku, a każde szkolenie = oddzielny certyfikat.

Przewodnik po aktualnych szkoleniach online: https://kif.info.pl/szkolenia-online/

Harmonogram otwierania zapisów wraz z datami i miejscami szkoleń: 
60 nowych szkoleń stacjonarnych w ramach FIZJI! MZ doceniło realizację projektu przez KIF – Krajowa Izba Fizjoterapeutów

Każdy fizjoterapeuta z prawem wykonywania zawodu i niezalegający ze składkami, może podnosić kompetencje w 8 dziedzinach fizjoterapii: ortopedii, neurologii, kardiologii, uroginekologii, pediatrii, onkologii, pulmonologii i niedziedzinowej (np. fizykoterapia, OIOM, komunikacja z pacjentem).

Przypominamy o dwóch istotnych zmianach w dostępnie do FIZJI: 

  • Osoby posiadające PWZFz, ale z różnych przyczyn niepracujące w zawodzie (urlop macierzyński, urlop bezpłatny, absolwenci fizjoterapii poszukujący obecnie pracy) mogą w pełni uczestniczyć w szkoleniach na platformie FIZJA.
  • Można skorzystać z 6 szkoleń stacjonarnych, a nie jak dotychczas z 5.

Jak zarejestrować się na platformę FIZJA? Cały proces jest prosty i odbywa się elektronicznie.

  • Wystarczy, że wejdziesz na stronę fizja.pl i wypełnisz formularz rejestracyjny. Jeżeli jesteś zatrudniony – dołącz zaświadczenie z miejsca pracy. Jeżeli prowadzisz własną działalność gospodarczą – dołącz wniosek o pomoc de minimis. Niezatrudnieni rejestrują się  bez załączników.
  • Po pozytywnym zweryfikowaniu zgłoszenia, otrzymasz e-mail z prośbą o podpisanie umowy uczestnictwa w projekcie.
  • Po podpisaniu umowy, otrzymasz pełny dostęp do platformy FIZJA.

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ!