PL

60 nowych szkoleń stacjonarnych w ramach FIZJI! MZ doceniło realizację projektu przez KIF

60 nowych szkoleń stacjonarnych w ramach FIZJI! MZ doceniło realizację projektu przez KIF

25 października o godz. 21.00 otwieramy zapisy na pierwsze 10 z 60 nowych szkoleń stacjonarnych. By fizjoterapeuci mieli czas na rejestrację na platformie FIZJA i szansę na udział, zaplanowaliśmy start zapisów w pięciu turach. Co kilka dni będą otwierane zapisy na kolejną część szkoleń. – Cieszy fakt, że Ministerstwo Zdrowia doceniło, że KIF w sposób wyróżniający na tle innych zawodów prowadzi projekt szkoleniowy i przeznaczyło na szkolenia dla fizjoterapeutów dodatkowe środki. Zachęcam wszystkich fizjoterapeutów do korzystania z naszych bezpłatnych certyfikowanych szkoleń stacjonarnych i online – powiedział prezes KRF dr Tomasz Dybek.

Z uwagi na duże zainteresowanie szkoleniami stacjonarnymi, KIF zdecydowała, że zapisy uruchamiane będą o godz. 21.00, z uwagi na większą dyspozycyjność fizjoterapeutów w godzinach wieczornych.

Harmonogram otwierania zapisów na poszczególne szkolenia wraz z datami i miejscami szkoleń:

dodatkowe harmonogram 06.11

Ponadto przypominamy o dwóch istotnych zmianach w dostępnie do FIZJI:

– Osoby posiadające PWZFz, ale z różnych przyczyn niepracujące w zawodzie (urlop macierzyński, urlop bezpłatny, absolwenci fizjoterapii poszukujący obecnie pracy) mogą w pełni uczestniczyć w szkoleniach na platformie FIZJA.

– Można skorzystać z 6 szkoleń stacjonarnych, a nie jak dotychczas z 5.

Każdy fizjoterapeuta z prawem wykonywania zawodu i niezalegający ze składkami, może podnosić kompetencje w 8 dziedzinach fizjoterapii: ortopedii, neurologii, kardiologii, uroginekologii, pediatrii, onkologii, pulmonologii i niedziedzinowej (np. fizykoterapia, OIOM, komunikacja z pacjentem).

Poza szkoleniami stacjonarnymi, których pula zwiększa się o 60 nowych, do dyspozycji jest 81 szkoleń online (nie ma ograniczeń co do liczby zgłoszeń).

Wkrótce liczba szkoleń online zwiększy się o 61 dodatkowych.

Zapraszamy do rejestracji na platformie FIZJA:

ZAREJESTRUJ SIĘ

Uwaga: zapisz się jak najszybciej, weź udział w szkoleniach do końca 2023 roku, zdobądź certyfikat.

Krajowa Izba Fizjoterapeutów realizuje projekt nr POWR.07.01.00-00-0005/22 FIZJO-LEARNING – większe kompetencje fizjoterapeutów w pracy z pacjentem chorującym na choroby zakaźne, w tym COVID-19, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19.