PL

Uwaga, 16 nowych szkoleń stacjonarnych w ramach FIZJI – szansa dla osób, które wcześniej nie wzięły udziału w kursach stacjonarnych

Uwaga, 16 nowych szkoleń stacjonarnych w ramach FIZJI – szansa dla osób, które wcześniej nie wzięły udziału w kursach stacjonarnych

Na koniec realizacji unijnego projektu udało się nam wygospodarować przestrzeń i środki na zorganizowanie dodatkowych szkoleń stacjonarnych. Zgodnie z bardzo licznymi głosami fizjoterapeutów, którzy nigdy wcześniej nie wzięli udziału w takich szkoleniach, uruchamiamy możliwość zapisania się wyłącznie dla nich. Zapisy planujemy w dwóch turach. Pierwsza – na osiem szkoleń – już w najbliższy poniedziałek, 4 grudnia, o godz. 21.00. Druga – na kolejne osiem – w czwartek 7 grudnia, również o godz. 21.00.

Odbędzie się 16 dodatkowych szkoleń stacjonarnych, organizowanych w trybie pilnym. Z uwagi na to, że możliwość organizacji nowych szkoleń pojawiła się nagle i ostatnie ustalenia są jeszcze w toku, uruchamiamy w pierwszej turze zapisy na kursy, gdzie wszystko zostało już dopięte. Pierwsze szkolenie odbędzie się już 6-7 grudnia. O szczegółowych tematach, miejscach i terminach będziemy na bieżąco informowali.

W pierwszej turze możesz zapisać się na szkolenia:

 • 6-7 grudnia, Bydgoszcz, Badanie i leczenie zaburzeń strukturalnych w schorzeniach neurologicznych, NEUROLOGIA
 • 9 grudnia, Poznań, Upadki i zaburzenia równowagi u osób starszych – diagnostyka i postępowanie, NEUROLOGIA
 • 9-10 grudnia, Gliwice, Wykorzystanie nowoczesnych technologii diagnostycznych i zrobotyzowanych systemów fizjoterapii dzieci, PEDIATRIA
 • 12-13 grudnia, Chorzów, Kompleks barkowy – badanie i strategie leczenia, ORTOPEDIA
 • 13-14 grudnia, Rzeszów, Fizjoterapia osób z obrzękiem limfatycznym kończyny dolnej, ONKOLOGIA
 • 15-17 grudnia, Nowy Targ, Badanie i dokumentacja medyczna w fizjoterapii, FIZJOTERAPIA OGÓLNA
 • 16-17 grudnia, Łódź, Fizjoterapia osób z obrzękiem limfatycznym kończyny górnej, ONKOLOGIA
 • 20-21 grudnia, Kielce, Wczesne rozpoznanie ośrodkowych zaburzeń rozwojowych, PEDIATRIA

Osoby, które jeszcze nie zarejestrowały się na FIZJA.PL, nie dokończyły procesu, nie podpisały umowy lub nie przeszły obowiązkowego szkolenia dot. fizjoterapii związanej z COVID-19, zachęcamy do jak najszybszego zadziałania i skorzystania z możliwości podwyższania kompetencji oraz uzyskania certyfikatów.

Przypominamy, że certyfikaty można zdobywać tylko do końca 2023 roku, a każde szkolenie równa się oddzielny certyfikat.  

Jak zarejestrować się na platformę FIZJA? Cały proces jest prosty i odbywa się elektronicznie: 

 • Wystarczy, że wejdziesz na stronę fizja.pl i wypełnisz formularz rejestracyjny. Jeżeli jesteś zatrudniony – dołącz zaświadczenie z miejsca pracy. Jeżeli prowadzisz własną działalność gospodarczą – dołącz wniosek o pomoc de minimis. Niezatrudnieni rejestrują się bez załączników.
 • Po pozytywnym zweryfikowaniu zgłoszenia, otrzymasz e-mail z prośbą o zdalne podpisanie umowy (kliknięcie) uczestnictwa w projekcie. Zrobisz to w kilka sekund, nie musisz mieć podpisu elektronicznego.
 • Po podpisaniu umowy, otrzymasz dostęp do platformy FIZJA.

Ponadto warto pokreślić, że systematycznie na platformie przybywa certyfikowanych szkoleń online – docelowo będą 142.
Dla zarejestrowanych dostępne są 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w dowolnym miejscu i czasie.
Szkoleń przybywa, czas na zdobycie certyfikatów ucieka, zachęcamy do szybkich działań!

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Przewodnik po szkoleniach online:https://kif.info.pl/szkolenia-online/
Dla osób szkolących się poza ogromem wiedzy zawartych w kursach online mamy bonus – papierowe wydanie książki z wytycznymi do prowadzenia dokumentacji medycznej. Gdy zarejestrujesz się, niezwłocznie Ci ją wyślemy.

Krajowa Izba Fizjoterapeutów realizuje projekt nr POWR.07.01.00-00-0005/22 FIZJO-LEARNING – większe kompetencje fizjoterapeutów w pracy z pacjentem chorującym na choroby zakaźne, w tym COVID-19, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19.