PL

Odwołanie szkoleń oraz apel w sprawie konferencji.

Komunikat Prezesa Krajowej Rady Fizjoterapeutów

W dniu dzisiejszym, tj. 11 marca 2020 roku, podjąłem decyzję o wstrzymaniu i przełożeniu wszystkich szkoleń podyplomowych realizowanych przez Krajową Izbę Fizjoterapeutów. Odwołaniu i przełożeniu terminów podlegają szkolenia z dokumentacji medycznej realizowane ze środków KIF oraz ze środków Unii Europejskiej. Decyzja ta dotyczy wszystkich szkoleń, które były zaplanowane od dzisiaj do końca kwietnia 2020.

Jednocześnie apeluję do organizatorów konferencji i szkoleń, rekomendując im odwołanie wszystkich konferencji organizowanych dla fizjoterapeutów oraz przełożenie wszystkich szkoleń podyplomowych organizowanych dla fizjoterapeutów do końca kwietnia 2020.

Członkom Krajowej Izby Fizjoterapeutów odradzam uczestniczenie w konferencjach naukowych w Polsce i za granicą do końca czerwca 2020, a także odradzam im podróżowanie do krajów szczególnie zagrożonych koronawirusem.

Z poważaniem,
dr hab. n.med. Maciej Krawczyk
Prezes Krajowej Izby Fizjoterapeutów

Dowiedz się więcej o działaniach KIF w obliczu zagrożenia pandemią wywołaną przez wirus SARS-CoV-2 na stronie kif.info.pl/koronawirus