PL

Nowe wydanie czasopisma naukowego Physiotherapy Review- już dostępne!

Zapraszamy do zapoznania się z treścią kolejnego numeru czasopisma naukowego KIF.

Nowe wydanie Physiotherapy Review jest wyjątkowe, ponieważ pierwszy raz gościmy w nim autorów z zagranicznej instytucji badawczej. Z radością publikujemy wartościowe merytorycznie prace autorów zagranicznych m.in z Uniwersytetu St George’s, w Londynie. Jest to dla nas swoisty wyznacznik rozwoju pisma i kolejny mały krok w kierunku założonego celu redakcyjnego.

Warto przypomnieć, że artykuły publikowane w naszym czasopiśmie dostępne są za darmo w formule Open Access na stronie: physiotherapy.review

Darmowa jest także publikacja prac badawczych, a dodatkowym atutem jest tłumaczenie nadesłanych prac polskich na język angielski, organizowane obecnie na koszt redakcji.

Cały nowy numer dostępny jest w bibliotece KIF oraz pod adresem kif.info.pl/wydawnictwo-naukowe/ oraz na stronie physiotherapy.review

Zapraszamy do śledzenia naszej strony na FB facebook.com/PhysiotherapyReview

“Jeszcze raz przypominam, że nasz periodyk jest otwarty na każdego, kto chciałby się podzielić ze środowiskiem swoimi naukowymi poglądami lub rezultatami swoich badań. Proszę, pamiętajcie o tym. Zaproszenie jest wciąż aktualne. Życzę Wszystkim pasjonującej lektury i dużo zdrowia na okres jesiennej pogody”

Prof. Jakub Taradaj, Redaktor Naczelny.