PL

VIII Dzień Osteopaty: synergiczne podejście lekarzy i osteopatów w terapii pacjentów

5 kwietnia 2025 r. Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu była gospodarzem VIII Dnia Osteopaty, odbywającego się pod hasłem „Lekarz i osteopata – synergiczne podejście w terapii pacjentów”. Wydarzenie to objął honorowym patronatem Prezes Krajowej Rady Fizjoterapeutów, a współorganizatorem był dr Mateusz Romanowski.

W wydarzeniu wzięły udział przedstawicielki Krajowej Rady Fizjoterapeutów:

  • dr hab. Marzena Wiernicka,
  • dr Patrycja Rąglewska,
  • dr Ewa Kamińska.

Sympozjum naukowo-warsztatowe poświęcone było szeroko rozumianej terapii manualnej, ze szczególnym uwzględnieniem terapii osteopatycznej. Wykłady i warsztaty skierowane były do osteopatów, fizjoterapeutów oraz lekarzy, którzy pragną pogłębić swoją wiedzę teoretyczną, praktyczną oraz naukową w zakresie nowoczesnych metod terapii manualnej i osteopatycznej.

To wydarzenie stanowiło wyjątkową okazję do wymiany doświadczeń, inspiracji oraz rozwijania umiejętności w obszarze synergicznej współpracy między różnymi specjalistami na rzecz skuteczniejszej terapii pacjentów.

NEWSLETTER