PL

XVI Majówka z Fizjoterapią – Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa

XVI Majówka z Fizjoterapią – Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa

23-24.05.2024 Lublin

W dniach 23-24 maja w Lublinie odbędzie się XVI Majówka z Fizjoterapią – Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa. Organizatorami wydarzenia są: Zakład Rehabilitacji i Fizjoterapii Katedry Rehabilitacji i Fizjoterapii Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz Studenckie Koło Naukowe Fizjoterapii przy Zakładzie Rehabilitacji i Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Celem Konferencji jest stworzenie ogólnopolskiego panelu dyskusyjnego skupionego wokół interdyscyplinarnego podejścia do fizjoterapii i podkreślenia jej roli w różnych dziedzinach medycyny, kosmetologii i sporcie. Uczestnicy oraz zaproszeni goście skupią się na praktycznej i aplikacyjnej stronie fizjoterapii jako nauce. Do aktywnego udziału zaproszeni są studenci wszystkich kierunków medycznych oraz fizjoterapeuci. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Konferencja składa się z dwóch części. Podczas części naukowej, która odbędzie się 23.05 uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania wykładów eksperckich, jak również zaprezentowania swoich doniesień naukowych dotyczących współczesnych trendów w fizjoterapii. Zajęcia będą prowadzone w formie online.

W drugiej części konferencji – stacjonarnej, zaplanowanej na 24.05 uczestnicy wezmą udział w warsztatach prowadzonych przez specjalistów w dziedzinie fizjoterapii.

Więcej informacji: http://www.sknf.umlub.pl/?q=node/200

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowych prezesa Krajowej Rady Fizjoterapeutów.