• 2 marca 2023
  • 10:00
  • Poznań

Krajowa Izba Fizjoterapeutów pragnie poinformować o objęciu patronatem XV Międzynarodowego Poznańskiego Kursu Chirurgii Kończyny Górnej – Bark, łokieć oraz IV Zjazdu Polskiego Towarzystwa Barku i Łokcia wraz z Dniem Fizjoterapii.

Wydarzenie organizowane jest przez Katedrę i Klinikę Traumatologii, Ortopedii i Chirurgii Ręki Zakładu Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego im.  Karolina Marcinkowskiego w Poznaniu w dniach  2-4 marca 2023 r. w Poznaniu.

Konferencja ma charakter międzynarodowy i jest jedynym w Polsce kongresem dla lekarzy i fizjoterapeutów dotyczącym tematyki barku i łokcia. Szczególnie polecamy program konferencji zaplanowany na piątek 3. marca, podczas którego odbędzie się Dzień Fizjoterapii.

Dzień Fizjoterapii to szczególny dzień podczas tego wydarzenia. Poświęcony jest w szczególności praktycznym, opartym na naukowych dowodach, podstawom pracy fizjoterapeutów i trenerów personalnych zajmujących się schorzeniami kończyny górnej, w szczególności barku i łokcia w sporcie.

Przewidziana jest także wspólna sesja dla lekarzy i fizjoterapeutów mająca na celu wymianę wiedzy i doświadczeń oraz przedstawienie możliwości współpracy tych grup zawodowych. Jest to więc spotkanie wyjątkowe nie tylko z uwagi na zawartość merytoryczną, ale również w związku z możliwością nawiązania nowych zawodowych relacji.

Wydarzenie jest płatne, ale organizatorzy przygotowali dla członków KIF kod rabatowy: ORT23-KIF-Y2YS

Zapraszamy do zapoznania się z Programem.

https://www.termedia.pl/Konferencja-IV-ZJAZD-POLSKIEGO-TOWARZYSTWA-BARKU-Dzien-fizjoterapii-Bark-i-lokiec-w-sporcie,1802,24177.html

Zaproszenie1