PL

X Konferencja Naukowa „Myśl Rehabilitacyjna Profesora Andrzeja Seyfrieda”

X Konferencja Naukowa „Myśl Rehabilitacyjna Profesora Andrzeja Seyfrieda”

17 maja 2024 r., Warszawa

Wydział Rehabilitacji Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie zaprasza do udziału w X edycji Konferencji Naukowej „Myśl Rehabilitacyjna  Profesora Andrzeja Seyfrieda” pt. Fizjoterapia od pediatrii do geriatrii.

X jubileuszowa edycja konferencji z tego cyklu rozpoczyna rok obchodów 40-lecia powstania Wydziału Rehabilitacji w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, pierwszego Wydziału Rehabilitacji w Polsce i Europie.

Jak podkreślają organizatorzy „Z perspektywy współczesnych kierunków rozwoju światowej fizjoterapii, należy podkreślić ponadczasowość myśli rehabilitacyjnej Profesora Seyfrieda, co chcemy  podkreślić w tegorocznej edycji Konferencji. Stąd jej przekrojowość – od pediatrii do geriatrii. We wszystkich okresach ontogenezy fizjoterapia ma bardzo wiele do zaoferowania, zarówno w postaci fizjoprofilaktyki, jak i metod terapii chorego z różnorodnymi potrzebami”.

Do udziału w konferencji zaproszeni są wszyscy zainteresowani problemami i możliwościami  współczesnej fizjoterapii w ontogenezie człowieka.  W trakcie konferencji odbędą się sesje naukowe oraz warsztaty.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy:
https://www.awf.edu.pl/wr/nauka/konferencjei-seminaria-naukowe/skn

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowych prezesa Krajowej Rady Fizjoterapeutów.