PL

VI Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Fizjoterapia pediatryczna”

VI Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Fizjoterapia pediatryczna”

13 czerwca 2024 r, Gdańsk

13 czerwca br. odbędzie się VI Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Fizjoterapia pediatryczna”. Wydarzenie organizowane jest przez Wyższą Szkołę Zdrowia w Gdańsku.

Konferencja będzie obejmowała część naukową, warsztaty oraz studencką sesję posterową. Wiodącym tematem konferencji będzie wykorzystanie fizjoterapii w pediatrii a jednym z celów jest stworzenie okazji do spotkania z wybitnymi gośćmi ze świata medycyny i fizjoterapii oraz wymiana doświadczeń z pracy z noworodkami, niemowlętami i dziećmi.

Prelegenci przedstawią najświeższe metody z zakresu pomocy pacjentom pediatrycznym. Będzie to okazja, aby spotkać w jednym miejscu specjalistów z dziedziny genetyki, ginekologii, położnictwa, fizjoterapii, pracujących m.in.: metodą Vojty, DNAJSPEDIATRICS, NDT Bobath, elektrostymulacją, PNF, analizą chodu.

Konferencja przeznaczona jest dla studentów i absolwentów fizjoterapii oraz innych kierunków medycznych, dla pracujących oraz doświadczonych fizjoterapeutów, a także wszystkich innych zainteresowanych tematyką pediatryczną.

Więcej informacji: https://www.wsz.pl/konferencje-seminaria-wydarzenia/vi-ogolnopolska-konferencja-naukowa-fizjoterapia-pediatryczna/

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowych prezesa Krajowej Rady Fizjoterapeutów.