• 13 maja 2022
  • 10:00
  • Kraków

Krajowa Izba Fizjoterapeutów pragnie poinformować o objęciu patronatem honorowym targów i warsztatów „Reha INNOVATIONS. Fizjoterapia. Nowoczesna diagnostyka. Odnowa biologiczna”, które odbędą się w dniach 13-14 maja 2022 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO w Krakowie.

Targi są odpowiedzią na rosnące zainteresowanie tą tematyką. Mają służyć integracji środowisk związanych z szeroko pojętymi dziedzinami fizjoterapii, diagnostyki oraz odnowy biologicznej i być platformą spotkań i rozmów. W jednym miejscu spotkają się przedstawiciele biznesu, jednostki akademickie i start-up’y, by zaprezentować szerokie spektrum innowacji w obszarach cyfryzacji i robotyki.

To także okazja do zapoznania się z najnowszą wiedzą i metodami terapeutycznymi, możliwość uczestnictwa w merytorycznych wykładach i dyskusjach oraz eksperckich warsztatach.

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie https://www.rehainnovations.pl/pl/

Organizatorzy stworzyli także Akademię Reha INNOVATIONS, w ramach której dostępne będą: webinary, podcast, wykłady otwarte i warsztaty z ekspertami.

Wykłady otwarte poświęcone będą m.in. takim zagadnieniom jak: normobaria w praktyce, suplementacja osób aktywnych fizycznie, manualne wspomaganie leczenia stanów ostrych czy leczenie depresji i stanów lękowych za pomocą wirtualnej rzeczywistości.

Warsztaty eksperckie poruszą tematy tj.: bruksizm, diagnostyka w obszarze stóp i personalizacja wkładek oraz marketingu medycznego.

Webinary dotyczyć będą tematów ciekawych zarówno dla fizjoterapeutów, jak i dla kadry zarządzającej, poszukującej rozwiązań usprawniających ich działania marketingowe.

Pierwszy webinar pt. „Jak promować nowe usługi i nowy sprzęt?” zaplanowany został na 17.02.2022 r.

Więcej informacji: https://www.rehainnovations.pl/pl/akademia.html