PL

PATRONAT Mistrzostwa Polski Fizjoterapeutów w kolarstwie – kolarstwo górskie (20 lipca 2024)

Krajowa Izba Fizjoterapeutów pragnie poinformować o objęciu patronatem honorowym Prezesa KRF Mistrzostw Polski Fizjoterapeutów w kolarstwie – edycji 2024, które odbędą się w Jakuszycach oraz w Inowrocławiu.

Rywalizacja w kolarstwie górskim odbędzie się w Jakuszycach, 20 lipca 2024 r. w ramach „Gravel Adventure Bike Maraton”.

Zawody w kategorii kolarstwo szosowe zostaną rozegrane w Inowrocławiu 7 września 2024 r., w ramach Memoriału im. Wiesława Szczepańskiego.

Uczestnikiem Mistrzostw może być każdy fizjoterapeuta/fizjoterapeutka posiadający numer prawa wykonywania zawodu i opłacający składki członkowskie. Uczestnicy mogą startować w obu imprezach, na zasadach zawartych w regulaminach głównych organizatorów zawodów.

Ruszyły zapisy na zawody w Jakuszycach. Fizjoterapeuci jadą na dystansie „medio” (w trakcie zapisów prosimy zaznaczyć opcję „Mistrzostwa Polski Fizjoterapeutów”).

Link do zapisów: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=8819&fbclid=IwAR2MGA0jl2GiY0AzDBoWrcICWFE2bb8_z_xVi0SdCsgJZ8HIEXvi10-fTcY_aem_AeGinbqs6eRYm4wlTy7VOsrz1IQwu6ZYOHh0cxjo-fUwl–w2fnaXLW5YDOgq3cBCKWiatPooL9Nx2GKP79ybcqC

Wkrótce otworzone zostaną zapisy na zawody w Innowrocławiu.

Więcej informacji: profil na Facebooku „Mistrzostwa Polski Fizjoterapeutów w kolarstwie”.