• 24 czerwca 2023
  • 23:00
  • Poznań

Krajowa Izba Fizjoterapeutów pragnie poinformować o objęciu patronatem honorowym prezesa KRF I Mistrzostwa Polski zawodów medycznych w siatkówce plażowej – Przystań Med #BeachVolleyCup 2023, które odbędą się w dniach 24-25.06.2023 r. w Poznaniu.

W zawodach mogą brać udział dwuosobowe drużyny z terenu całej Polski, składające się wyłącznie z osób wykonujących jeden z zawodów medycznych. Do udziału zaproszeni są: fizjoterapeuci, lekarze, farmaceuci, diagności laboratoryjni, ratownicy medyczni oraz przedstawicieli pozostałych zawodów z branży medycznej.

Zawody, za zgodą Polskiego Związku Piłki Siatkowej, mają rangę oficjalnych Mistrzostw Polski i rozgrywane będą w 3 kategoriach: zespoły męskie, zespoły żeńskie, pary mieszane (mixt).

Turniej ma formułę otwartą. Zgłoszenia przyjmowane są od par, ale osoby „bez pary” mają możliwość skorzystania z pośrednictwa – należy zgłosić się do organizatorów, którzy pomogą połączyć chętnych w duety.

Rywalizacja sportowa o tytuł najlepszych par plażowych w Polsce to letnia integracja środowiska medycznego i dobra zabawa w plażowym, letnim klimacie. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 16 czerwca br.

Podczas turnieju prowadzona będziemy także prowadzona zbiórkę pieniędzy i produktów dla wybranej fundacji pomagającej bezdomnym zwierzętom.

 

➡ Link do formularza: https://bit.ly/42HVoSS

➡ Regulamin turnieju: https://bit.ly/3Oakhm2

Zapisy i więcej informacji:

📲 609 221 572 – Mateusz

📧 [email protected]