• 19 września 2019
  • 09:00
  • ŁÓDŹ - HALA EXPO

Krajowa Izba Fizjoterapeutów ma zaszczyt poinformować o objęciu honorowym patronatem 27. Międzynarodowych Targów Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji – REHABILITACJA 2019, które odbędą się w dniach 19-21 września 2019 roku w Hali EXPO-Łódź.

Targi REHABILITACJA to największy przegląd produktów i rozwiązań zaprojektowanych z myślą o osobach wymagających opieki, zwłaszcza osobach z niepełnosprawnością. Podczas wydarzenia prezentowane są urządzenia wspomagające diagnozowanie , leczenie i rehabilitację, a także codzienne funkcjonowanie i transport tych osób. Co roku wystawcy prezentują kilkadziesiąt premierowych produktów: sprzęt i wyposażenie dla ośrodków rehabilitacji, sanatoriów, uzdrowisk, centrów medycyny sportowej oraz gabinetów medical spa. Wydarzenie odwiedzają specjaliści: lekarze, fizjoterapeuci, dyrektorzy placówek medycznych, przedstawiciele ośrodków odnowy biologicznej i sanatoriów. Z myślą o nich organizowane są wydarzenia towarzyszące targom: konferencje, seminaria, prezentacje  warsztaty oraz Kongres REHABILITACJA 2019.

Targi REHABILITACJA to miejsce prezentacji innowacyjnych technologii i rynkowych nowości. Uczestnicy to prężnie działające firmy, których stoiska odwiedzają specjaliści oraz indywidualni inwestorzy. W poprzedniej edycji udział wzięło 216 wystawców z kraju i zagranicy m. in. z Niemiec , Litwy, Włoch i Polski oraz ponad 6 tysięcy odwiedzających specjalistów z dziedziny rehabilitacji, fizjoterapii i ortopedii. Prezentacjom promocji i innowacji towarzyszyły pokazy i warsztaty.

Więcej informacji na stronie targirehabilitacja.pl/