PL

Zaufaj fizjoterapeucie – kolejna odsłona akcji KIF

“Zaufaj fizjoterapeucie” to akcja Krajowej Izby Fizjoterapeutów, której celem jest przełamywanie obiekcji i wątpliwości pacjentów związanych z wizytą u fizjoterapeuty w czasie epidemii. Z uwagi na wprowadzone obostrzenia wielu z nich odczuwa obawę przed wizytą w gabinecie lekarza czy fizjoterapeuty. Dlatego KIF uruchomiła specjalną stronę fizjoterapiaporusza.pl/zaufaj-fizjoterapeucie, na której każdy pacjent znajdzie wiele informacji na temat fizjoterapii i roli fizjoterapeutów w systemie ochrony zdrowia, dowiadując się, że:

  • fizjoterapeuta to samodzielny profesjonalista medyczny,
  • fizjoterapeuta to także bardzo ważny element systemu ochrony zdrowia,
  • reprezentujemy zawód zaufania publicznego,
  • wiemy, jak uniknąć zakażenia, zawsze na pierwszym miejscu stawiając bezpieczeństwo pacjenta.

W najnowszej odsłonie akcji “Zaufaj fizjoterapeucie” prezentujemy galerię autentycznych zdjęć, prezentujących nasze koleżanki i kolegów podczas pracy z pacjentami w trudnym czasie epidemii COVID-19. Zdjęcia otrzymaliśmy z całej Polski, w ramach konkursu zorganizowanego dla fizjoterapeutów posiadających profile na portalu znajdzfizjoterapeute.pl
Wiele z tych zdjęć prezentujemy w galerii – to najlepszy dowód, jak poważnie podchodzimy do bezpieczeństwa: zarówno własnego, jak i swoich pacjentów.

Przypominamy, że na stronie dostępne są też bezpłatne materiały do pobrania (plakat i dwie ulotki), skierowane przede wszystkim do pacjentów. Są one świetną formą promocji dla fizjoterapeutów – zachęcamy do pobierania, drukowania lub udostępniania na stronach czy profilach gabinetów.

Zapraszamy do odwiedzenia strony: fizjoterapiaporusza.pl/zaufaj-fizjoterapeucie oraz do promowania jej na Waszych profilach – prywatnych i zawodowych.