PL

Trwa rekrutacja na bezpłatne szkolenia dla fizjoterapeutów – poznaj opinie uczestników i sprawdź terminy!

Dostępne są jeszcze miejsca na bezpłatne szkolenia dla fizjoterapeutów z fizjoterapii ortopedycznej, neurologicznej, kardiologiczno-oddechowej i pediatrycznej oraz badania fizjoterapeutycznego i dokumentacji medycznej.

Możliwe są zapisy na wszystkie terminy szkoleń w ramach realizowanego projektu. Nie będzie więcej możliwości rejestracji po wyczerpaniu puli udostępnionych miejsc!

Szkolenia są wysoko oceniane – oto przykładowe opinie użytkowników z różnych miast:

„Trenerzy zasługują na wyróżnienie – kompetencja, podejście, zaangażowanie, umiejętność dzielenia się wiedzą i informacjami” (Kraków).

„Bardzo doświadczona kadra, która poziom przekazywanej wiedzy starała się dostosować do wszystkich uczestników, duży plus za możliwość zadawania pytań i chętne, rzeczowe udzielanie odpowiedzi; wybitni fachowcy w swojej dziedzinie, chętnie dzielący się wiedzą i doświadczeniem” (Katowice).

„Zdecydowanie dobry wybór prowadzących, bardzo dokładne przekazywanie wiedzy” (Poznań).

„Doskonale przekazana wiedza, świetne prowadzenie szkolenia” (Warszawa).

„Bardzo dobre przygotowanie oraz wiedza prowadzących” (Kraków).

„Szkolenie prowadzone przez trenera na wysokim poziomie merytorycznym; trener prowadzący z niesamowitą wiedzą, mistrz jednym słowem, słowo mentor to za mało” (Wrocław).

„Świetne przygotowanie prowadzącego, super informacje o różnicowaniu problemów klinicznych” (Gdynia).

„Oboje prowadzący bardzo komunikatywni i zaangażowani w prowadzenie kursu, szkolenie zorganizowane na wysokim poziomie” (Białystok).

Zaloguj się w Portalu Fizjoterapeuty i sprawdź miejsca i terminy dostępnych szkoleń w Twoim regionie:

ZAPISZ SIĘ

Uczestnicząc w szkoleniu, zyskujesz:

  • wiedzę z zakresu przeprowadzenia diagnostyki funkcjonalnej pacjenta oraz zaplanowania skutecznego procesu fizjoterapii w określonej dziedzinie,
  • kontakt z instruktorami będącymi specjalistami w swoich dziedzinach oraz możliwość wymiany doświadczeń z innymi fizjoterapeutami,
  • podniesienie kompetencji zawodowych – potwierdzone certyfikatem,
  • pakiet materiałów szkoleniowych (obszerny skrypt omawiający realizowane podczas szkoleń zagadnienia)
  • dedykowane dla uczestników materiały dodatkowe i gadżety,
  • lunch i przerwy kawowe,
  • jeśli mieszkasz pow. 50 km od miejsca szkolenia także bezpłatne zakwaterowanie i całodzienne wyżywienie.

Szkolenia współfinansowane są ze środków UE w ramach EFS i przeznaczone są dla osób zatrudnionych lub współpracujących z podmiotem leczniczym na podstawie umowy o pracę, umowy cywilnoprawnej lub kontraktu. Pozostałe kryteria naboru to posiadanie PWZFz oraz brak zaległości w opłacaniu składek członkowskich.

Uwaga: w szkoleniu biorą udział osoby spełniające kryteria naboru, a liczba miejsc jest ograniczona!

Krajowa Izba Fizjoterapeutów realizuje projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój pt. „Rozwój kompetencji zawodowych fizjoterapeutów odpowiadających na potrzeby epidemiologiczno – demograficzne kraju” – umowa nr POWR.05.04.00-00-0001/20-00/3404/2021/60.