PL

Minęło równe 40 dni, odkąd Krajowa Izba Fizjoterapeutów rozpoczęła realizację szkoleń stacjonarnych w ramach projektu edukacyjnego FIZJO-LEARNING – większe kompetencje fizjoterapeutów w pracy z pacjentem chorującym na choroby zakaźne, w tym COVID-19, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

To też czas pierwszych podsumowań i wniosków, na podstawie których można przyjrzeć się, jak przebiega proces szkoleń, służący fizjoterapeutom w całej Polsce.

Zainaugurowaliśmy szkolenia stacjonarne 13 stycznia w Kielcach, w Rzeszowie i Krakowie – każdego dnia docieramy z wiedzą do fizjoterapeutów w różnych miastach, we wszystkich województwach.

Łącznie zaoferujemy 60 szkoleń online i aż 853 szkolenia stacjonarne – z różnorodną i mocną merytorycznie tematyką z 8 dziedzin fizjoterapii: pulmonologii, ortopedii, neurologii, kardiologii, pediatrii, onkologii, uroginekologii i fizjoterapii niedziedzinowej.

Pełen pakiet profesjonalnej wiedzy, co równie ważne, jest oferowany bezpłatnie. Wszyscy zatrudnieni w różnej formie, fizjoterapeutki i fizjoterapeuci z prawem wykonywania zawodu oraz regularnie opłacający składki, mogą w nim podnosić swoje kompetencje, niezależnie od formy zatrudnienia, w wybranych dla siebie tematach, w dogodnym dla siebie mieście. Wszelkie koszty zakwaterowania wraz z wyżywieniem są zapewnione i pokrywane z budżetu Projektu

Do dziś w projekcie zarejestrowano już prawie 3350 zgłoszeń, w ramach których szkolenia stacjonarne odbywa 1200 uczestników. Skorzystano już z 870 miejsc dostępnych na szkoleniach stacjonarnych.

Najwyższy poziom wiedzy, oferowany uczestnikom szkoleń, zapewniają wykładowcy, wśród których znajdują się doświadczeni fizjoterapeuci – trenerzy, praktycy, a także przedstawiciele innych zawodów medycznych.

Pełna lista instruktorów oraz terminy szkoleń stacjonarnych dostępne  i aktualizowane są na stronie: https://kif.info.pl/ue-fizjo-learning/

Na stronę Fizja.pl wchodzi miesięcznie ponad 20 tys. użytkowników (wg Google Analytics), a profil na FB śledzi blisko 2,5 tysiąca osób. Zachęcamy do dalszego śledzenia i korzystania z ofert.

Równolegle ze szkoleniami stacjonarnymi, wciąż zapraszamy do szkoleń online. Udostępniono już 44 szkolenia z 60 przewidywanych w całym projekcie. Niemal z każdym dniem, sukcesywnie dodawane są do platformy kolejne. Z pełnego pakietu szkoleń online będzie można skorzystać już w marcu 2023.

Przypominamy, że każdy uczestnik może skorzystać z dowolnej  liczby  szkoleń online oraz z maksymalnie pięciu szkoleń stacjonarnych, a możliwość udziału w projekcie została   wydłużona z 16 tygodni do 20, licząc od momentu podpisania umowy.

Dziękujemy za aktywne uczestnictwo w FIZJO-LEARNING i życzymy wszystkim dotychczasowym i przyszłym użytkownikom szkoleń, jak najlepszych wyników na egzaminach końcowych.