PL

Lipcowy numer “Głosu Fizjoterapeuty” już dostępny!

Drodzy Czytelnicy,

po trzech numerach specjalnych, poświęconych głównie tematyce covidowej, wracamy do standardowych wydań „Głosu Fizjoterapeuty”. Temat numeru – samodzielność zawodowa. Samodzielność jest trudna, ale jest konieczna. Wiąże się z nią wiele wyzwań, ale przede wszystkim możliwości. W najnowszym „Głosie” przedstawiamy niezwykle ciekawe doświadczenia i wnikliwe spostrzeżenia na temat szeroko rozumianej samodzielności zawodowej, widzianej zarówno oczami fizjoterapeutów, jak i lekarzy, a także prawnika.

W numerze przeczytacie m.in.:

O unikatowym Samodzielnym Zespole Fizjoterapeutów w UCK w Gdańsku i modelowej współpracy pomiędzy lekarzami, pielęgniarkami i fizjoterapeutami w Śląskim Centrum Chorób Serca

„Mnie się nawet śni, że pracuję z pacjentem” – niezwykła fizjoterapeutka Katarzyna Szargało-Szkałuba o samodzielności i nie tylko…

Protestujemy przeciwko nierzetelnej wycenie telerehabilitacji – o kontrowersyjnych decyzjach NFZ pisze Tomasz Niewiadomski, wiceprezes KRF ds. świadczeń gwarantowanych.

„Fizjoterapeuci na Wyspach mają jedną z najbardziej rozwiniętych autonomii zawodowych i najszerszy zakres kompetencji na świecie” – polskie fizjoterapeutki od lat pracujące w Wielkiej Brytanii opowiadają o swoich uprawnieniach w pracy z pacjentami.

Fizjoterapia stomatologiczna – dowiedz się więcej o tej coraz popularniejszej gałęzi fizjoterapii.

Nauka – powstaje pierwsza polska platforma o Evidence-Based Practice dla fizjoterapeutów.

A także wiele innych wartościowych treści z kraju i ze świata.

Na koniec, po długiej przerwie, wraca także krzyżówka z nagrodami!

POBIERZ PEŁNE WYDANIE „GŁOSU FIZJOTERAPEUTY”

Zapraszamy do lektury!
Zachęcamy także do polubienia profilu naszego pisma na Facebooku: www.facebook.com/glosfizjoterapeuty
Zespół redakcyjny „Głosu Fizjoterapeuty”

Interesują Cię treści z poprzednich numerów?

Zajrzyj koniecznie na stronę www.glosfizjoterapeuty.pl, gdzie dostępnych jest już ponad 170 ciekawych artykułów!