PL

KIF rozwija FINEZJO – bezpłatną aplikację do prowadzenia dokumentacji medycznej

KIF rozwija FINEZJO – bezpłatną aplikację do prowadzenia dokumentacji medycznej

W związku z podjętą przez Krajową Radę Fizjoterapeutów decyzją o dalszym rozwoju bezpłatnej aplikacji FINEZJO, zachęcamy osoby korzystające z niej do zgłaszania mailowo sugestii, uwag, rekomendacji.
KIF intensywnie pracuje nad ulepszeniem FINEZJO, jest ponadto otwarty na opinie użytkowników – fizjoterapeutów. Wiadomości ze zgłoszeniami dotyczącymi funkcjonalności udostępnianego przez izbę narzędzia należy kierować na adres [email protected]. Maile będzie analizował zespół odpowiedzialny za aplikację.

Aplikacja FINEZJO powstała specjalnie z myślą o fizjoterapeutach prowadzących dokumentację medyczną. Zgodnie z niezmiennymi założeniami, aplikacja ta jest i będzie bezpłatna. KIF przeprowadziła analizy rynku tego rodzaju narzędzi. Wyniki analiz i symulacje przedstawione zostały podczas wrześniowego posiedzenia Krajowej Rady Fizjoterapeutów. Podjęta została wówczas uchwała kierunkowa o rozwoju aplikacji.

KIF podkreśla, że – wbrew krążącym w internecie fake newsom, FINEZJO będzie nadal bezpłatne. Taki właśnie kierunek rekomendowano, co było niezależne od zaprezentowanej niezbędnej analizy rynku.

Przypominamy, że po przeprowadzeniu audytu, w ostatnich miesiącach działania KIF skoncentrowane były przede wszystkim na oprogramowaniu w kontekście podniesienia poziomu bezpieczeństwa, by było ono zgodne z obowiązującymi normami, na zwiększeniu funkcjonalności, optymalizacji i wydajności.