PL

Już wkrótce 12 biur terenowych KIF w całej Polsce!

W ostatnim czasie powstało już 8 oddziałów terenowych w województwach:

W niedalekich planach otwarte zostaną 4 kolejne biura regionalne w województwach:

  • Lubuskim
  • Mazowieckim
  • Opolskim
  • Śląskim

Mimo trudnego czasu pandemii oraz nawału obowiązków ciążących w ostatnim czasie na pracownikach biura KIF oraz Prezydium cieszymy się niezmiernie z rozwoju naszego samorządu.

Pracy przy tej inicjatywie było bardzo dużo. Aby sprawnie koordynować umowy najmu, projektowanie wnętrz, rekrutacje pracowników, branding lokali, zaplecze techniczno-informatyczne, potrzeba było angażu wielu osób zarówno z centrali jak i w terenie.

Rozbudowanie struktury oddziałów terenowych biura KIF pozwoli lepiej poznać i w pełni wesprzeć lokalne działania fizjoterapeutów w regionach.

Wsłuchując się w potrzeby fizjoterapeutów na terenie Polski łatwiej będzie wpłynąć nie tylko na rozwój zawodowy członków KIF ale także na poprawę zdrowia społeczeństwa w regionie i dostępu do usług rehabilitacyjnych wg zapotrzebowania. Oddziały terenowe to także okazja na owocną współpracę z przedstawicielami lokalnych samorządów, instytucji medycznych i naukowych.

Rozbudowa sieci biur lokalnych to także cenna możliwość do bliższego poznania struktury działania Krajowej Izby Fizjoterapeutów oraz lepszy kontakt z jej przedstawicielami. Początkową działalnością biur będzie organizowanie lokalnych szkoleń dla fizjoterapeutów.

Zapraszamy do odwiedzin działających już biur, w zakładkach regionalnych znajdziecie szczegółowe adresy oraz godziny otwarcia.

Zachęcamy do śledzenia informacji na stronie https://kif.info.pl/regiony/