PL

Jestem kobietą. Jestem fizjoterapeutką.

Drogie Fizjoterapeutki!

Tegoroczny Dzień Kobiet obchodzimy w sposób szczególny, mając świadomość, że do naszego kraju dotarły właśnie tysiące ukraińskich kobiet z dziećmi, szukając dachu nad głową, wsparcia i pociechy w tym trudnym czasie. Wiemy, że wiele z Was włączyło się w różne akcje pomocy, także fizjoterapeutycznej, uchodźcom i za to Wam bardzo dziękujemy!

Nie tak planowaliśmy uczcić to jedyne w swoim rodzaju święto – w połowie lutego rozpoczęliśmy pracę nad scenariuszem filmu, który pokaże różne oblicze kobiet – fizjoterapeutek. Ujęcia do tego filmu nakręciliśmy 23 lutego, dosłownie na 1 dzień przed wybuchem wojny w Ukrainie. Gdyby ta sesja miała późniejszy termin, prawdopodobnie nie robilibyśmy jej wcale. W ten sposób powstał jednak unikalny film, hołd złożony wszystkim Kobietom, które wykonują piękny zawód fizjoterapeutki.

Film Facebook

Przyjmijcie też serdeczne życzenia zdrowia, pogody ducha, umiejętności radzenia sobie z tym, co przynosi nam każdego dnia nieprzewidywalny świat XXI wieku. To dzięki Waszej miłości, cierpliwości i zaradności istnieje szansa, że można coś w tym świecie zmienić na lepsze.

Zachęcamy do udostępniania filmu na profilach oraz grupach w mediach społecznościowych!