PL

„Fizjoterapia porusza” – zobacz co poruszyło Anię!

Drugi z filmów prezentowanych w ramach kampanii “Fizjoterapia porusza” przedstawia historię Ani – zabieganej młodej osoby, cierpiącej z powodu bólu dolnego odcinka kręgosłupa. Spotkanie z Martą, młodą fizjoterapeutką, całkowicie odmienia jej życie. Marta nie tylko przywraca sprawność naszej bohaterce, ale pomaga jej znaleźć nową pasję w życiu…

„Fizjoterapia porusza” – zobacz, co poruszyło Anię

To druga odsłona kampanii, która promuje nasz zawód, w której pokazujemy historię kolejnego pacjenta. W rolę Ani wcieliła się aktorka Ela Trzaskoś, zaś partneruje jej – jako Marta – czynna fizjoterapeutka – mgr Jolanta Oleksiak.

Zdjęcia, za które odpowiadał Patrik Skonieczny – absolwent Łódzkiej Szkoły Filmowej – kręcono w Warszawie: mieszkanie na Pradze, park Morskie Oko, schronisko Na Paluchu oraz biuro Krajowej Izby Fizjoterapeutów.

Zobacz, co poruszyło Szymka! Dowiedz się więcej o 1 odsłonie kampanii społecznej

Pierwszy film spotkał się z ogromnym zainteresowaniem i uznaniem zarówno w gronie pacjentów jak i fizjoterapeutów, także na arenie międzynarodowej. Zasięg naszej kampanii rośnie w bardzo szybkim tempie – w tej chwili z kampanią miało kontakt ponad pół miliona użytkowników Facebooka i YouTube.  

Dziękujemy Wam za wszystkie komentarze i udostępnienia! Zachęcamy do umieszczania kolejnego spotu na swoich prywatnych profilach. Wspólnie zwiększymy zasięg kampanii i dotrzemy z przekazem do jeszcze większej liczby pacjentów. Niech fizjoterapia poruszy jak najwięcej osób! Do dzieła!

Zobacz, co poruszyło Marię! Dowiedz się więcej o 3 odsłonie kampanii społecznej

Uwaga: na naszym Facebooku jest dostępna specjalna nakładka #FizjoterapiaPorusza
Korzystajmy z niej, promując kampanię i fizjoterapię jako zawód medyczny! 

Razem poruszmy Polaków!

Kolejne media piszą o naszej kampanii: