PL

Światowy kongres fizjoterapii w Genewie – WCPT 2019

Kongres WCPT, który odbędzie się w dniach 10-13 maja w Genewie w Szwajcarii, po raz kolejny łączy światową społeczność fizjoterapeutów.

Jest to kolejne wydarzenie w dwuletnim cyklu kongresowym WCPT, oferujące niezrównaną możliwość współpracy z organizacjami opieki zdrowotnej i organizacji humanitarnych. W dzisiejszych czasach może się wydawać, że świat, a może nawet nasz zawód, staje się coraz bardziej rozdrobniony. WCPT ma na celu stworzenie globalnej społeczności, w której każdy fizjoterapeuta czuje się połączony i może przekroczyć nawet własne oczekiwania. Poszerzając własną wiedzę, wymieniając się nią wzajemnie, rozwijając praktykę z korzyścią dla ludności oraz jednostek i społeczności, którym służymy.

Kongres WCPT2019 jest okazją, aby przedstawić się globalnej publiczności i zaprezentować swoje badania, rozwój lub innowacje największemu międzynarodowemu kongresowi profesjonalistów.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania abstraktów na Kongres WCPT maksymalne do 6 września, wtedy wszelkie zgłoszenia zostaną zamknięte.

Krajowa Izba Fizjoterapeutów przy współpracy z Zespołami ds. Nauki oraz z Zespołem do spraw Międzynarodowych ogłasza wsparcie finansowe dla osób, które zakwalifikują się do czynnego udziału w Kongresie WCPT, który odbędzie się od 10 do 13 maja 2019 roku w Genewie w Szwajcarii.

Wsparcie finansowe: Jak otrzymać dofinansowanie?

WCPT 2019: Rejestracja. Informacje. Program.