PL

Pierwsi użytkownicy już korzystają z aplikacji Finezjo.

W ubiegłym tygodniu uruchomiliśmy produktową wersję przełomowej i, co niezwykle ważne, bezpłatnej aplikacji do prowadzenia dokumentacji medycznej dla fizjoterapeutów. Uruchomienie poprzedziły liczne testy, prowadzone w grupie prawie 200 testerów, w których rolę wcielili się czynni fizjoterapeuci z całego kraju.

Pierwsza, podstawowa, ale w pełni funkcjonalna wersja Finezjo jest przeznaczona dla fizjoterapeutów prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą i posiadających wpis do rejestru praktyk zawodowych jako:

  • indywidualna praktyka fizjoterapeutyczna (tzw. praktyka gabinetowa),
  • indywidualna praktyka fizjoterapeutyczna wyłącznie w miejscu wezwania.

Z naszych danych wynika, że obie wyżej wymienione formy prowadzenia działalności stanowią 90% wszystkich zarejestrowanych do tej pory praktyk fizjoterapeutycznych.

Specjalnie z myślą o użytkownikach aplikacji przygotowaliśmy instrukcję, która pomoże w lepszym poznaniu Finezjo. Jest ona dostępna pod adresem: pomoc.finezjo.pl

W kolejnym kroku rozszerzymy funkcjonalności Finezjo o obsługę praktyk w podmiotach leczniczych oraz grupowych praktyk fizjoterapeutycznych. W planie rozwoju mamy też dodawanie kolejnych funkcjonalności.

Finezjo stworzyliśmy od podstaw – to autorska aplikacja Krajowej Izby Fizjoterapeutów, przygotowana przez zespół KIF. Aplikacja Finezjo to bardzo ważny krok w realizacji reformy rehabilitacji, którą rozpoczęliśmy trzy lata temu. Jest kolejnym niezwykle istotnym elementem na drodze do zmiany systemu sprawozdawania i rozliczania efektywności fizjoterapii. Konsekwencją wprowadzenia wytycznych KRF do prowadzenia dokumentacji i szkoleń fizjoterapeutów w tym zakresie jest właśnie Finezjo – oprogramowanie oparte na ICF i wyposażone w testy aktywności powiązane ze stanem funkcjonowania.

Na każdym kroku konsultujemy produkt z czynnymi fizjoterapeutami, zderzając nasze pomysły z ich potrzebami i pomysłami.

Każda opinia użytkownika, także Twoja, jest dla nas bardzo ważna. Jeśli jesteś w gronie pierwszych użytkowników Finezjo i masz własne spostrzeżenia, którymi chcesz się podzielić, aby produkt był jeszcze lepiej dopasowany do potrzeb fizjoterapeutów, wyślij nam e-mail na adres: [email protected]