PL

Nowe terminy szkoleń w Portalu Fizjoterapeuty.

Informujemy, że w Portalu Fizjoterapeuty udostępnione zostały nowe terminy bezpłatnych szkoleń pod tytułem „Badanie i dokumentacja medyczna w fizjoterapii”.

Najbliższe z nich organizujemy w Łodzi, Warszawie, Kielcach, Wałbrzychu (17-18 stycznia) i w Ostrowie Wielkopolskim (18-19 stycznia). Do dyspozycji fizjoterapeutów są także spotkania w kilkudziesięciu innych miejscowościach m.in. Kępno, Busko-Zdrój, Wrocław, Poznań, Kolbuszowa, Biała Podlaska, Zamość, Szczecin, Piła, Białystok, Gdynia, Tychy, Koszalin czy Rzeszów. Wystarczy zalogować się do Portalu Fizjoterapeuty, aby zobaczyć pełną listę i wybrać szkolenie w dogodnej lokalizacji i wybranym terminie. Logujemy się tutaj: logowanie.kif.info.pl

Podczas szkolenia zapewniamy materiały dydaktyczne niezbędne do realizacji programu. Każdy uczestnik otrzymuje Wytyczne KRF w formie książkowej, a także torbę, notes, długopis oraz miarkę, co umożliwia wykonanie ćwiczeń praktycznych podczas szkolenia. Zachęcamy do jak najszybszej rejestracji, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy!
Dział Szkoleń KIF