PL

Każde bezpłatne szkolenie = oddzielny certyfikat

Do dyspozycji fizjoterapeutów na platformie FIZJA jest obecnie 81 darmowych profesjonalnie poprowadzonych szkoleń online. Można je odbyć w dogodnym czasie – dostęp do kursów jest aktywny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Warto zarejestrować się i szkolić jak najszybciej – tylko do końca tego roku można uzyskać certyfikaty. Wkrótce systematycznie udostępniane będą kolejne szkolenia online – dodatkowo 61!

Dla osób szkolących się poza ogromem wiedzy zawartych w kursach online mamy bonus – papierowe wydanie książki z wytycznymi do prowadzenia dokumentacji medycznej. Gdy zarejestrujesz się, niezwłocznie Ci ją wyślemy.

Zachęcamy do jak najszybszej rejestracji i korzystania z zasobów platformy FIZJA. Podkreślamy, że certyfikaty czekają na Was tylko do końca roku, a każde szkolenie = oddzielny certyfikat.

Przewodnik po aktualnych szkoleniach online:https://kif.info.pl/szkolenia-online/

Każdy fizjoterapeuta z prawem wykonywania zawodu i niezalegający ze składkami, może podnosić kompetencje w 8 dziedzinach fizjoterapii: ortopedii, neurologii, kardiologii, uroginekologii, pediatrii, onkologii, pulmonologii i niedziedzinowej (np. fizykoterapia, OIOM, komunikacja z pacjentem).

Przypominamy o istotnej zmianie w dostępnie do FIZJI:  

  • Osoby posiadające PWZFz, ale z różnych przyczyn niepracujące w zawodzie (urlop macierzyński, urlop bezpłatny, absolwenci fizjoterapii poszukujący obecnie pracy) mogą w pełni uczestniczyć w szkoleniach na platformie FIZJA.

Jak zarejestrować się na platformę FIZJA? Cały proces jest prosty i odbywa się elektronicznie:

  • Wystarczy, że wejdziesz na stronę fizja.pl i wypełnisz formularz rejestracyjny. Jeżeli jesteś zatrudniony – dołącz zaświadczenie z miejsca pracy. Jeżeli prowadzisz własną działalność gospodarczą – dołącz wniosek o pomoc de minimis. Niezatrudnieni rejestrują się bez załączników.
  • Po pozytywnym zweryfikowaniu zgłoszenia, otrzymasz e-mail z prośbą o podpisanie umowy uczestnictwa w projekcie.
  • Po podpisaniu umowy, otrzymasz pełny dostęp do platformy FIZJA.

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ!  

Krajowa Izba Fizjoterapeutów realizuje projekt nr POWR.07.01.00-00-0005/22 FIZJO-LEARNING – większe kompetencje fizjoterapeutów w pracy z pacjentem chorującym na choroby zakaźne, w tym COVID-19, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19.