PL

Spotkanie warsztatowe w Małopolskim Oddziale Terenowym Biura KIF

W dniu 14 maja 2022 roku, w godzinach 9:00 – 15.00, w siedzibie Małopolskiego Oddziału Terenowego Biura KIF w Krakowie przy ulicy Christo Botewa 14, odbyło się spotkanie warsztatowe dla fizjoterapeutów z Krakowa oraz województwa małopolskiego.

Tematem przewodnim było „Porównanie metod inwazyjnych i nieinwazyjnych przy pracy nad ręką funkcjonalną u pacjentów z uszkodzeniem w centralnym i obwodowym systemie nerwowym”.

Wydarzenie wzbudziło spore zainteresowanie, zwłaszcza w części praktycznej. Uczestnicy poznali najnowsze techniki operacyjne poprawiające ruch w obrębie kończyny górnej oraz przekonali się o tym, jaki wpływ na jakość życia pacjentów ma właściwie dobrana terapia.

Organizatorem spotkania była Krajowa Izba Fizjoterapeutów oraz przedstawiciele Krajowej Rady Fizjoterapeutów z województwa małopolskiego, zaś prowadzącą spotkanie była mgr Agnieszka Ochocińska.

W spotkaniu warsztatowym uczestniczyło 20 osób.

Agendę spotkania umieściliśmy w komunikacie: https://kif.info.pl/events/spotkanie-warsztatowe-dla-fizjoterapeutow-z-woj-malopolskiego-14-05-2022/

NEWSLETTER