PL

Konkurs fotograficzny „Chwila” wystartował!

Z okazji Światowego Dnia Fizjoterapii, który co roku obchodzony jest 8 września, Krajowa Izba Fizjoterapeutów ogłasza konkurs fotograficzny pt. „Chwila”. Konkurs ma formułę otwartą, zaś autorom 5 najlepszych zdjęć zostaną przyznane nagrody!

„W pracy fizjoterapeuty są takie chwile, które pamięta się długo, które pokazują, że nasza praca ma sens i było warto” – mówią fizjoterapeuci.

Zależy nam na zdjęciach, pokazujących „chwile”, emocje, radość z wysiłku powracania do sprawności, „chwile”, gdy pacjent pokonuje kolejne bariery, staje na własne nogi.  Prace powinny uświadamiać rolę fizjoterapii w procesie przywracania sprawności pacjenta, prezentować pasję, zaangażowanie i kompetencje fizjoterapeutów w codziennej pracy z pacjentem, być dowodem na skuteczność fizjoterapii, pokazując sukcesy lub postęp w rehabilitacji oraz poprawę sprawności pacjenta.

Konkurs ma formułę otwartą – może w nim wziąć udział każdy – zarówno profesjonalista, jak i amator – pasjonat fotografii.

Jak wziąć udział w konkursie?

  • zrób zdjęcie, które prezentuję ważny moment z życia fizjoterapeuty lub jego pacjenta, związany z przywracaniem sprawności, terapią, fizjoprofilaktyką lub innym zagadnieniem, które dotyczy fizjoterapii i zawodu fizjoterapeuty,
  • możesz zastosować dowolną technikę wykonania zdjęcia – akceptujemy zdjęcia wykonane aparatem fotograficznym jak i smartfonem (w tym przypadku w największym dostępnym formacie lub rozdzielczości),
  • wyślij zdjęcie, które nie zostało poddane wyraźnej ingerencji graficznej, ale dopuszczamy kadrowanie, konwersję do zdjęcia czarno-białego, sepii czy korekcję kontrastu, nasycenia itp.
  • opisz, co przedstawia zdjęcie – max. 1000 znaków ze spacjami,
  • prześlij zdjęcie mailem do dnia 9 października 2022 r. na adres: [email protected]

Nagrody:

  • autorom 5 najlepszych zdjęć jury przyzna nagrody pieniężne w wysokości 1000 zł każda

Link do regulaminu: link

Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!

Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 25 października.

NEWSLETTER