PL

KIF patronem i partnerem merytorycznym konferencji nt. rehabilitacji pulmonologicznej

Krajowa Izba Fizjoterapeutów była jednym z partnerów konferencji pt. „Rehabilitacja pulmonologiczna jako fundament w zakresie pomocy poszkodowanym przez covid, smog i inne powody utraty wydolności organizmu”. Wydarzenie to jest kontynuacją cyklicznych corocznych konferencji pod hasłem Ogólnopolska Konferencja pn.: „Finansowanie rehabilitacji pulmonologicznej w oddziałach szpitalnych i ośrodkach dziennych, a zanieczyszczenie powietrza – krakowski smog”. Z uwagi na rozwój pandemii COVID-19 i liczne przypadki utraty wydolności płuc u ozdrowieńców nastąpiła zmiana nazwy Konferencji.

W wydarzeniu, które było organizowane hybrydowo (stacjonarnie i online), wziął udział Paweł Adamkiewicz – wiceprezes KRF ds. promocji zawodu i gabinetów prywatnych, który przedstawił prezentację pt. „Rola Krajowej Izby Fizjoterapeutów w leczeniu pacjentów pocovidowych”.

W konferencji uczestniczyło łącznie 196 osób (35 w trybie stacjonarnym, 160 online i 1 w trybie nagrania) z Polski i zagranicy. KIF objęła to wydarzenie także oficjalnym patronatem.

konf_krakow_sprawozd
NEWSLETTER