Relacja ze spotkania warsztatowego we Wrocławiu.

W dniu 26 lutego 2022 roku, w godzinach 9-15:30 w siedzibie Dolnośląskiego Oddziału Terenowego KIF we Wrocławiu przy ulicy Marszałka J. Piłsudskiego 13 (biurowiec ASCO), odbyło się spotkanie warsztatowe dla fizjoterapeutów z Wrocławia oraz województwa dolnośląskiego. Tematem spotkania było zagadnienie „Praktyka zawodowa czy podmiot leczniczy – prowadzenie działalności gospodarczej przez fizjoterapeutów”. Fizjoterapeuci mogli zapoznać się z problematyką związaną z prowadzeniem działalności gospodarczej w ramach praktyki zawodowej lub podmiotu leczniczego.

Organizatorem spotkania była Krajowa Izba Fizjoterapeutów oraz przedstawiciele Krajowej Rady Fizjoterapeutów z województwa dolnośląskiego a prowadzącym radca prawny Jakub Frakowski.

W spotkaniu warsztatowym wzięło udział 30 osób.

Agendę spotkania umieściliśmy w komunikacie: https://kif.info.pl/events/spotkanie-warsztatowe-dla-fizjoterapeutow-z-wroclawia-oraz-woj-dolnoslaskiego/

XXIII Konferencja z okazji Międzynarodowego Dnia Inwalidy

W dniach 23-25 marca 2017 roku odbyła się w Zgorzelcu organizowana przez Prof. dr hab. n. med. Zbigniewa Śliwińskiego XXIII Konferencja z okazji Międzynarodowego Dnia Inwalidy. Z tej okazji Krajowa Rada Fizjoterapeutów przesłała do Pana Profesora list gratulacyjny. W konferencji uczestniczyli także jako goście Prezes KRF Maciej Krawczyk oraz Wiceprezes KRF Jacek Koszela. W czasie inauguracyjnej sesji w dniu 23 marca „Zawód fizjoterapeuty w Polsce i na Świecie” Prezes KRF wygłosił krótki wykład dotyczący zadań Krajowej Izby Fizjoterapeutów. Spotkanie w Zgorzelcu było okazją do licznych rozmów i wymiany poglądów na temat obecnych problemów i przyszłości fizjoterapii.