PL

II Kongres KIF: zapisy na warsztaty bez limitu

Znieśliśmy limit – uczestnicy II Kongresu KIF mogą zapisać się na dowolną liczbę warsztatów. Miejsca na poszczególne warsztaty są ograniczone, systematycznie zapełniają się, więc zachęcamy do jak najszybszej rejestracji.  

Kongres, zaplanowany 12-15 czerwca w Krakowie, zbliża się wielkimi krokami, warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem. Na obecnym etapie organizacji wydarzenia zdecydowano o zniesieniu limitu. Pierwotnie każdy, kto zarejestrował się na Kongres mógł dodatkowo wybrać 2 warsztaty, następnie zwiększyliśmy ten limit do 3, obecnie nie obowiązują takie ograniczenia.

Wybierać można spośród 116 warsztatów z różnorodnych dziedzin. Tematyka jest odzwierciedleniem hasła Kongresu: “Interdyscyplinarność przyszłością rehabilitacji”.

To największy w Polsce kongres z zakresu rehabilitacji. Warto być jego częścią. To szansa na podwyższenie kompetencji, zgłębienie wiedzy, poznanie światowych trendów w rehabilitacji, fizjoterapii, medycynie, zainspirowanie się doświadczeniami znakomitych zagranicznych i polskich ekspertów oraz okazja do nawiązania kontaktów z fizjoterapeutami i medykami z różnych części kraju.

Kongres w liczbach:

  • 116 warsztatów
  • ponad 100 wykładowców
  • 25 sesji naukowych
  • 4 panele dyskusyjne

Sprawdź program i zarejestruj się przez formularz na naszej specjalnej stronie internetowej: https://kongres.kif.info.pl/rejestracja/

Szczegóły: https://kongres.kif.info.pl/