PL

FIZJA – certyfikaty tylko do 31 grudnia 2023 r.

FIZJA – certyfikaty tylko do 31 grudnia 2023 r.

Uwaga, 31 grudnia minie czas na zdobycie certyfikatów za ukończenie bezpłatnych szkoleń na platformie FIZJA.PL. A szkoleń przybywa – obecnie jest 100, docelowo pojawią się 142. Zarejestruj się, przejdź obowiązkowe szkolenie, podwyższaj kompetencje i zdobądź za każdy kurs oddzielny certyfikat.

W szkoleniach online można uczestniczyć w dogodnym czasie i miejscu, a do każdego rozpoczętego kursu można powrócić w dowolnym momencie. Dostęp jest aktywny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Osoby, które chcą potwierdzić zdobytą wiedzę certyfikatami, zachęcamy do jak najszybszej rejestracji i udziału.

Szkolenia dają możliwość poszerzenia wiedzy i umiejętności, zapoznania się z wykładami prowadzonymi przez wybitnych ekspertów, obejrzenia licznych filmów instruktażowych, poznania przykładów ćwiczeń mogących mieć zastosowanie w różnych jednostkach chorobowych, a także poznania protokołów postępowania fizjoterapeutycznego. Każdy fizjoterapeuta z prawem wykonywania zawodu i niezalegający ze składkami może podnosić kompetencje w 8 dziedzinach fizjoterapii: ortopedii, neurologii, kardiologii, uroginekologii, pediatrii, onkologii, pulmonologii i niedziedzinowej (np. fizykoterapia, OIOM, komunikacja z pacjentem).

Dla osób szkolących się, poza ogromem wiedzy zawartych w kursach online, mamy bonus – papierowe wydanie książki z wytycznymi do prowadzenia dokumentacji medycznej. Gdy się zarejestrujesz, niezwłocznie Ci ją wyślemy.

Zachęcamy do jak najszybszej rejestracji i korzystania z zasobów platformy FIZJA. Podkreślamy, że certyfikaty czekają na Was tylko do końca roku, a każde szkolenie = oddzielny certyfikat.

Ucz się od ekspertów, rozwijaj umiejętności. Zarejestruj się już teraz na www.fizja.pl !

Przypominamy o istotnej zmianie w dostępnie do FIZJI:  

  • Osoby posiadające PWZFz, ale z różnych przyczyn niepracujące w zawodzie (urlop macierzyński, urlop bezpłatny, absolwenci fizjoterapii poszukujący obecnie pracy) mogą w pełni uczestniczyć w szkoleniach na platformie FIZJA.
  • Studenci także mogą korzystać ze szkoleń online. Rejestracja odbywa się z wykorzystaniem adresu e-mail w domenie uczelni.

Jak zarejestrować się na platformę FIZJA? Cały proces jest prosty i odbywa się elektronicznie: 

  • Wystarczy, że wejdziesz na stronę fizja.pl i wypełnisz formularz rejestracyjny. Jeżeli jesteś zatrudniony – dołącz zaświadczenie z miejsca pracy. Jeżeli prowadzisz własną działalność gospodarczą – dołącz wniosek o pomoc de minimis. Niezatrudnieni rejestrują się bez załączników.
  • Po pozytywnym zweryfikowaniu zgłoszenia, otrzymasz e-mail z prośbą o podpisanie umowy uczestnictwa w projekcie.
  • Po podpisaniu umowy, otrzymasz pełny dostęp do platformy FIZJA.

Krajowa Izba Fizjoterapeutów realizuje projekt nr POWR.07.01.00-00-0005/22 FIZJO-LEARNING – większe kompetencje fizjoterapeutów w pracy z pacjentem chorującym na choroby zakaźne, w tym COVID-19, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19.