PL

Rozszerzamy dostęp do bezpłatnych szkoleń Fizja. Zapisy już ruszyły!

Rozszerzamy dostęp do bezpłatnych szkoleń Fizja. Zapisy już ruszyły!

Ważna wiadomość dla fizjoterapeutek i fizjoterapeutów posiadających PWZFz, ale z różnych przyczyn niepracujących w zawodzie (urlop macierzyński, urlop bezpłatny, absolwenci fizjoterapii poszukujący obecne pracy).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom tych osób, od dziś umożliwiamy im uczestnictwo w projekcie FIZJO-LEARNING i korzystanie z bezpłatnych szkoleń na platformie @Fizja.

Krajowa Izba Fizjoterapeutów podjęła działania, dzięki którym każdy polski fizjoterapeuta z prawem wykonywania zawodu i niezalegający ze składkami, może podnosić kompetencje w 8 dziedzinach fizjoterapii: ortopedii, neurologii, kardiologii, uroginekologii, pediatrii, onkologii, pulmonologii i niedziedzinowej (np. fizykoterapia, OIOM, komunikacja z pacjentem).

Co to oznacza?
Do dyspozycji fizjoterapeutek oraz fizjoterapeutów jest 81 kursów online oraz szkolenia stacjonarne!
Zapraszamy do rejestracji na platformie Fizja: https://fizja.pl/pierwszyraz.html
Uwaga: 25, 27, 30 października i 6, 13 listopada (zawsze o godz. 21.00) systematyczne otwieranie w sumie 60 nowych szkoleń stacjonarnych.

Nie zwlekaj z rejestracją. Zarejestruj się już dziś!

Krajowa Izba Fizjoterapeutów realizuje projekt nr POWR.07.01.00-00-0005/22 FIZJO-LEARNING – większe kompetencje fizjoterapeutów w pracy z pacjentem chorującym na choroby zakaźne, w tym COVID-19, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19.