PL

“Warsztaty pod ręką” – sobota z KIF w Twoim regionie

Jeszcze w styczniu startujemy z nowymi warsztatami w każdym regionie. Bezpłatne jednodniowe spotkania planujemy na cały rok. “Warsztaty pod ręką” będą odbywały się w soboty, we wszystkich częściach Polski, tak by fizjoterapeutom maksymalnie ułatwić dostęp. Zapisy prowadzone będą przez oddziały terenowe KIF. Harmonogramy i szczegółowe informacje pojawią się na Facebooku w grupach “Fizjoterapeuci Razem” poszczególnych regionów oraz na podstronach KIF.

Zapisy będą otwierane systematycznie, około 2 tygodnie przed danym warsztatem. Wszystko będzie odbywało się bezpośrednio w oddziałach terenowych KIF. Zachęcamy do śledzenia grup, podstron oddziałów na stronie internetowej KIF, a w razie wątpliwości i dodatkowych pytań do kontaktu z koordynatorami: Biura Terenowe – Krajowa Izba Fizjoterapeutów (kif.info.pl)

– Gdy planowaliśmy warsztaty, czerpaliśmy z doświadczeń wcześniej organizowanych szkoleń i polegaliśmy na opiniach fizjoterapeutów, wyrażonych m.in. w ankiecie internetowej. Widzimy jak bardzo formuła stacjonarna jest potrzebna fizjoterapeutom, jak ogromnym cieszy się powodzeniem. Ograniczeniem zawsze jest liczba miejsc, ale mimo to, tak staramy się organizować warsztaty, by dotrzeć z ofertą jak najbliżej fizjoterapeutów. Dziękuję koordynatorom za ogromne zaangażowanie w ten projekt. Jeden z wielu planowanych przez KIF “w terenie” – mówi Hanna Kowalewska, wiceprezes KRF odpowiedzialna za współpracę z oddziałami terenowymi.

Warsztaty będą dotyczyły różnych dziedzin fizjoterapii. Najwięcej zaplanowano z najpopularniejszych obszarów, m.in. z ortopedii i neurologii.