PL

Szybki dostęp do serwisów KIF dla każdego fizjoterapeuty

Przypominamy, że każdy fizjoterapeuta ma gwarantowany dostęp do Portalu Fizjoterapeuty – specjalnej platformy komunikacji z Krajową Izbą Fizjoterapeutów. Po zarejestrowaniu się do Portalu Fizjoterapeuty zyskujesz dostęp do wielu przydatnych informacji i bezpłatnych aplikacji np. platformy szkoleniowej Fizja, aplikacji do dokumentacji medycznej Finezjo, wyszukiwarki Znajdź Fizjoterapeutę.  

Jeśli nie masz jeszcze konta w Portalu, zachęcamy – załóż je teraz, aby w pełni korzystać z bycia członkiem samorządu zawodowego fizjoterapeutów. 

Jak zarejestrować się do Portalu Fizjoterapeuty? 

  1. Wejdź na stronę https://logowanie.kif.info.pl/register/
  2. W formularzu wpisz swój numer PWZFz, podaj datę urodzenia oraz ustaw hasło. 
  3. Przeczytaj i zaakceptuj regulamin, a następnie kliknij “zarejestruj się”. W ciągu kilku minut od rejestracji na Twojej skrzynce mailowej* pojawi się wiadomość zawierająca informację o konieczności aktywowania konta. Wiadomość otrzymasz z adresu [email protected], temat: Potwierdzenie adresu email. 
  4. Kliknij w otrzymany link aktywacyjny, który przekieruje Cię do strony logowania na Portalu Fizjoterapeuty. Gotowe! 

*Ważne: Wiadomość zawierająca informację o konieczności aktywowania konta zostanie wysłana na Twój adres email, który widnieje w Krajowym Rejestrze Fizjoterapeutów. Jest to adres, który podałeś/aś podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego dotyczącego wniosku o przyznanie PWZFz. Upewnij się, że jest poprawny. W przypadku problemów z rejestracją skontaktuj się z nami pod adresem: [email protected]. 

Z INSTRUKCJĄ ZAPOZNASZ SIĘ TAKŻE TUTAJ!

Uwaga: jeśli nie pamiętasz swojego hasła, nie martw się – na stronie logowania kliknij w link “Zapomniałeś hasła?” i postępuj zgodnie ze wskazówkami!

 Po zalogowaniu się masz dostęp wszystkich bezpłatnych serwisów KIF! 

Portal Fizjoterapeuty (https://portal.kif.info.pl/)- nowoczesna platforma do komunikacji z samorządem, za pośrednictwem której możesz m. in zaktualizować swoje dane w rejestrze, adres do korespondencji oraz miejsce pracy, a także sprawdzić saldo składek członkowskich.  

Fizja (https://fizja.pl/) – największa platforma edukacyjna dla wszystkich fizjoterapeutów, oferująca ponad 50 szkoleń online oraz szkolenia stacjonarne z 8 dziedzin fizjoterapii.  

Znajdź Fizjoterapeutę (https://znajdzfizjoterapeute.pl/) – serwis oferujący pacjentom aktualną bazę aktywnych zawodowo fizjoterapeutów, w którym możesz założyć swoją wizytówkę. Wyszukiwarka umożliwia wyszukiwanie po lokalizacji, usługach i dostępności, a także pozwala na internetowe umawianie wizyt. 

Finezjo (https://finezjo.pl/) – innowacyjna aplikacja do zarządzania dokumentacją medyczną, dostosowana do potrzeb praktyk fizjoterapeutycznych i podmiotów leczniczych świadczących fizjoterapię ambulatoryjną i domową.  

Poznaj pełną listę korzyści wynikających z twojej przynależności do KIF! 

LISTA KORZYŚCI