PL

Nadal możesz podwyższać kompetencje na FIZJI

Z końcem roku upłynął czas, w którym można było zdobywać certyfikaty za ukończenie szkoleń w ramach projektu FIZJO-LEARNING. Ale co najważniejsze – platforma szkoleniowa FIZJA pozostaje dostępna dla fizjoterapeutów! Nadal, przez najbliższe 5 lat, zapraszamy na bezpłatne szkolenia online. Obecnie można wybierać spośród 142 kursów z 8 dziedzin fizjoterapii.  

Można odbywać dowolne szkolenia w dowolnym momencie. Ze szkoleń na platformie mogą korzystać fizjoterapeuci i studenci, zarówno osoby już zarejestrowane jak i nowi użytkownicy. Dostęp do kursów online dla fizjoterapeutów nie jest ograniczony czasowo, studenci mają dostęp przez 20 tygodni od rejestracji.

Serdecznie dziękujemy za ogromne zainteresowanie projektem i liczny udział w naszych bezpłatnych szkoleniach, zarówno w formule online jak i stacjonarnie. Jesteśmy także wdzięczni wszystkim trenerom – to dzięki nim szkolenia są interesujące, a przekazywana w nich wiedza wartościowa i praktyczna. Ze szkoleń skorzystało około 15 000 fizjoterapeutów. Wydaliśmy 145 000 certyfikatów. Niebawem projekt zostanie oficjalnie podsumowany i przedstawione zostaną szczegółowe statystyki.

Krajowa Izba Fizjoterapeutów realizuje projekt nr POWR.07.01.00-00-0005/22 FIZJO-LEARNING – większe kompetencje fizjoterapeutów w pracy z pacjentem chorującym na choroby zakaźne, w tym COVID-19, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19.