PL

Krajowa Izba Fizjoterapeutów partnerem Pikników Rodzinnych „Zdrowie dla wszystkich”

Podczas drugiej edycji Pikników Rodzinnych organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, zapewniliśmy stoiska fizjoterapeutyczne wraz z obsadą, wyposażone w stoły do fizjoterapii. Nasze koleżanki i koledzy prowadzili akcje profilaktyczną, edukowali w zakresie rehabilitacji, rozdawali ulotki, smaczne cukierki, a także służyli doraźną pomocą i fachową poradą.

Stoisko KIF było obecne na piknikach w Warszawie (Stadion Miejski Legii Warszawa, 24 maja), w Radomiu (Plac Corazziego, 6 czerwca) a także w Płocku (na Starym Rynku, 8 czerwca). W każdym z miast namiot KIF był oblegany przez dziesiątki osób zainteresowanych fizjoprofilaktyką oraz zdrowym stylem życia.

Niewątpliwą dodatkową atrakcją stoiska była rowerowa wyciskarka soku z pomarańczy, łącząca w sobie aktywność fizyczną ze zdrowym odżywianiem. Przy urządzeniu gromadzili się zarówno dorośli, jak i dzieci, aby po kilku minutach kręcenia pedałami napić się pysznego, świeżego soku z pomarańczy.

Wydarzenia zorganizowano jest w ramach Światowego Dnia Zdrowia, obchodzonego w tym roku pod hasłem „Zdrowie dla wszystkich”. To była doskonała okazja, aby promować fizjoterapię wśród osób zainteresowanych zdrowym stylem życia i profilaktyką.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wszystkich trzech pikników z udziałem KIF.

Warszawa

Radom

Płock