PL

KIF partnerem webinarium „Nowe trendy w rehabilitacji”

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) oraz Innovation Norway, a także Krajowa Izba Fizjoterapeutów, która jest partnerem wydarzenia, serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w webinarium pt. „Nowe trendy w rehabilitacji”, które odbędzie się 8 października 2020 r. Wydarzeniu towarzyszą spotkania biznesowe z norweskimi firmami w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021.

Biznesowe spotkania z wybranymi przedsiębiorcami z Norwegii będą poprzedzone webinarium, podczas którego uczestnicy wysłuchają prelekcji dotyczących współczesnych wyzwań dla rehabilitacji i polsko-norweskich dobrych praktyk w tym zakresie.

Jednym z prelegentów będzie dr Zbigniew Wroński – wiceprezes KIF ds. nauki i edukacji, który wygłosi prelekcję pt. “Skuteczna diagnostyka w praktyce fizjoterapeuty – innowacje, nowości sprzętowe”.

Wydarzenie adresowane jest do firm, które mają pomysły na wspólne przedsięwzięcia biznesowe z partnerami z Norwegii i chcą rozwijać relacje z nimi w następujących obszarach:

  • sektor rehabilitacji i opieki społecznej;
  • sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny, protezy;
  • wyposażenie ośrodków rehabilitacyjnych, sanatoriów, uzdrowisk, ośrodków medycyny sportowej i uzdrowisk;
  • sprzęt jednorazowy;
  • nowoczesne metody leczenia;
  • innowacyjne rozwiązania poprawiające kondycję i komfort życia.

Udział w webinarium i spotkaniach b2b jest bezpłatny. Oficjalnymi językami wydarzenia są język polski i angielski.

Wszystkich zainteresowanych uprzejmie prosimy o wypełnienie do dnia 06 października 2020 r. formularza rejestracyjnego (w jęz. angielskim), który jest dostępny tutaj: https://new-trends-in-rehabilitation-2020.b2match.io/