PL

Karta MultiSport od 1 marca

Drodzy Fizjoterapeuci,

Uprzejmie przypominamy, że od 1 marca 2024 r. przechodzimy na korzystanie z wirtualnych kart MultiSport, które będą dostępne poprzez aplikację mobilną. Dzięki jej funkcjonalnościom możecie trenować jeszcze wygodniej (kartę macie zawsze przy sobie), a także być na bieżąco ze wszystkimi nowościami.

Oznacza to, że karty, które zostały zamówione od 1 lutego 2024 r. na kolejny okres rozliczeniowy, tj. od 1 marca, nie będą wydawane w dotychczasowej formie – plastikowej karty. Wyjątkiem będą karty dla dzieci i seniorów, które będzie można zamówić w formie plastikowej karty poprzez zgłoszenie na skrzynkę e-mailową infolinii MultiSport: [email protected]
Aby korzystać z Programu MultiSport z wirtualną kartą, konieczne będzie pobranie aplikacji MultiSport w sklepie Google Play, App Store lub AppGallery.

Wszyscy, którzy obecnie posiadają fizycznie karty plastikowe, nadal będą mogli korzystać zarówno z kart fizycznych, jak i z aplikacji.

Każda osoba, która nadal nie odebrała karty fizycznej z siedziby KIF, a chciałaby z niej korzystać, może ją odebrać do 29 lutego. Po tym terminie nieodebrane karty zostaną zwrócone do Benefit Systems SA i zutylizowane.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:
[email protected]