PL

Zmiany dla posiadaczy kart MultiSport – Kraków oraz Śląsk

Drodzy Fizjoterapeuci, operator kart MultiSport- Benefit System SA potwierdził, iż otrzymał wypowiedzenie umowy na obsługę kart MultiSport od nowego właściciela sieci Platinium i Smart Gym na terenie Krakowa oraz Śląska. Karty będą honorowane we wspomnianych sieciach, czyli łącznie w kilkunastu klubach na terenie Krakowa i Śląska, do końca października br.

Benefit System SA posiada atrakcyjną bazę obiektów sportowych w bliskiej odległości od lokalizacji Platinium oraz Smart Gym. Już teraz udostępniamy Państwu dedykowane mapy wraz z informacjami o obiektach sportowych, w tym klubach fitness, w sąsiedztwie Platinium i Smart Gym.

W przypadku Krakowa, posiadaczom kart firma zapewnia dostęp do blisko 30 klubów fitness zlokalizowanych w odległości do 1,5 km od obiektów Platinium, a dla całej aglomeracji łącznie blisko 400 obiektów sportowych. Wśród nich jest m.in. popularny Saturn Fitness z basenem i rozbudowaną strefą wellness, a także znana krakowska sieć My Fitness Place z wielkopowierzchniowymi klubami i usługami wspierającymi regenerację po treningu.

katowice_chorzow

 

krakow_wieliczka

 

Ruda_slaska

 

gliwice_zabrze
NEWSLETTER